Zaujímavosti

Eros Ramazzotti vydal prvý singel Vita Ce Nè z pripravovaného rovnomenného albumu!

Taliansky spevák Eros Ramazzotti svetu ponúkol ochutnávku jeho pripravovaného albumu zverejnením videa Vita Ce Nè. Okrem prvej skladby ohlásil i spolupráce s ďalšími speváckymi hviezdami, ktoré sa objavia na rovnomennom CD. Svoj najnovší hudobný počin slovenskému publiku naživo predstaví v októbri 2019.

Talianska pop-rocková hviezda Eros Ramazzotti len nedávno zverejnil dátumy celosvetového turné k novému albumu Vita Ce Nè, ktorý sa na pultoch predajní objaví už na sklonku novembra tohto roku. Niekoľkomesačná koncertná šnúra vyvrcholí v Európe. Slováci si Ramazzottiho novú štúdiovku, ale aj jeho legendárne hity, majú možnosť vychutnať  5. 10. 2019 na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu.

Pilotný singel pripravovaného albumu je odkazom nádeje

Charizmatický spevák pri prvej skladbe, ktorej vizuálna podoba vznikla v americkom Miami,  stavil na romantickú kartu. Názov skladby a talianska fráza zároveň Vita Ce Nè vyjadruje, že je život ešte pred nami. V skladbe frázou odzrkadľuje príbeh zaľúbencov, ktorí spoločne prekonajú prekážky v živote, ktorý ešte majú pred sebou. Skladba je odkazom nádeje, že keď k sebe dvaja ľudia patria, spoločnými silami zvládnu všetko.

Nový štúdiový album obsahuje duety s hviezdnymi kolegami

Okrem prvej skladby z pripravovaného albumu, ktorý uzrie svetlo sveta o mesiac, Eros Ramazzotti odhalil i sľubovaných hostí, s ktorými nahral duety. CD, ktoré bude obsahovať 15 piesní a vyjde v dvojjazyčnej mutácii – talianskej a španielskej, obsahuje tri spolupráce. Azda najväčším prekvapením bude spoločná skladba s Luisom Fonsim, ktorého megahit Despacito valcoval internet a stal sa celosvetovo, ale aj v našej krajine, najsledovanejším hudobným videom roka 2017. Či bude spoločná skladba naspievaná celá v španielčine, alebo pôjde o mix talianskeho a španielskeho jazyka, ostáva zatiaľ pod rúškom tajomstva.  Ďalšie dva duety spevák naspieval spolu s nežnejšími hlasmi. Sympatický talian strávil čas v nahrávacom štúdiu s kanadskou speváčkou a skladateľkou Alessiou Cara. Tretí ohlásený duet vznikol v spolupráci s nemeckou popovou hviezdou s ruskými koreňmi Helene Fischer.

Nový album Erosa Ramazzottiho na Slovensku naživo zaznie na jeseň budúceho roka. Jeho štúdiovú verziu si sympatizanti talianského temperamentu majú možnosť vypočuť a pripraviť sa tak na avizovaný koncert už 23. novembra tohto roku.

Vstupenky na koncert Erosa Ramazzottiho sú k dispozícii  v sieti Ticketportal.sk.

To Top