Koncerty

Európske festivaly rozbehli bookovanie interpretov! Čo zaujímavé na nás budúci rok čaká?

Na Slovensku a v okolí je veľa skvelých festivalov. Tie najväčšie zahraničné už začali uverejňovať interpretov, na ktorých sa budúci rok môžeme tešiť. Poďme sa pozrieť na tie najznámejšie. Čo chystá Rock For People, Nova Rock, Rock am Ring, či VOLT? 

Rock For People vám nemusíme špeciálne predstavovať. Prevažne rockový festival, ktorý sa každoročne koná v Hradci Kráľové rozbehol bookovanie budúcoročných interpretov a vo svojom program má zatiaľ tri zaujímavé men – Skillet, Pop Evil a In This Moment.

Ak ideme ešte viac na západ, prídeme do Nemecka, kde si pre nás dvojica festivalov Rock am Ring Rock im Park pripravil v skutku jedinečný nával interpretov. Na oboch festoch sa v úlohe headlinerov roku 2018 predstavia legendy Foo Fighters, Thirty Seconds To Mars GorillazOkrem nich na vás vša čakajú desiatky ďalších…

Na nemecky hovoriacich festivaloch ešte ostaneme, keďže ďalším festivalom s priam zbesilým line-upom je Nova Rock, ktorý sa odohráva na rakúskych poliach neďaleko Bratislavy. Ten si pre headlinerov svojich 4 dní vybral Toten Hosen, Avenged Sevenfold, Volbeat a Iron Maiden. Okrem nich samozrejme ďalšie pecky, ktoré nájdete na plagáte.

Aby sme nehovorili vždy len o metalových festivaloch, zamierime do Maďarska, kde svojich interpretov zverejnil aj obľúbený VOLT FESZTIVAL. Ten privíta zatiaľ  Depeche Mode, Rudimental, Iron Maiden, Hurts Hollywood Undead. Sesterský Sziget ešte line up nepridal, ale akonáhle sa zverejní, tak Vám dáme vedieť.

Zaujímavosťou pre cestovateľov je aj taliansky festival Firenze Rocks, ktorý doslova naložil neskutočný náklad. Privíta totiž Guns and Roses, Foo Fighters, Ozzyho Osbourna, Iron Maiden a Avenged SevenfoldSkoro identický line up má zatiaľ aj anglický Download Festival.

GnR, Avenged Sevenfold a Iron Maiden privíta do tretice aj francúzsky Hellfest, ktorý ale pridáva ešte Pearl Jam, Deftones, Sum41 a iných.

Tak čo, kam sa budúci ro(c)k chystáte? 

To Top