Koncerty

Evanescence konečne vystúpia na Slovensku!

Evanescence konečne vystúpia na Slovensku!

Symfonicko-metalová, či gothic-rocková inštitúcia Evanescence je zatiaľ najväčšou hviezdou tohto žánru, čo sa celosvetového dopadu týka a ich hity hrajú všetky možné rádiá, či už sú rockové alebo mainstreamové!

Minimálne štyrom najväčším MEGA-hitom ste sa za pár posledných rokov jednoducho nemohli vyhnúť a bezpodmienečne ich poznáte. A nadišiel čas, aby tieto skladby a aj ďalšie rockové chuťovky prišla kapela predstaviť aj na Slovensko.

Po dlhšej prestávke na európskom kontinente sa Evanescence vyberajú na nie veľmi intenzívne turné a jednou z mála zastávok v Európe sa stalo aj Slovensko. Popularita hudobných telies sa v dnešnej dobe meria viacerými merítkami. Počtom sledovateľov na sociálnych sieťach, účasťou fanúšikov na turné, zhliadnutiami ich klipov na Youtube a podobne. Ale ak vaše najväčšie dva megahity atakujú hranicu jednu miliardu dvesto miliónov (1 200 000 000) zhliadnutí, nemôžete poprieť že toto je naozaj megahviezda a tieto skladby sú megahity.

Evanescence majú na konte 3 štúdiové albumy, jeden Live album a Synthesis z roku 2017, ktorý obsahuje najznámejšie skladby kapely v prevedení so symfonickým orchestrom a aj v novom, odlišnom kabáte od
pôvodných verzií.

Skupina priebežne pracuje aj na novom albume, absolvuje turné Synthesis v roku 2018 s USA – a v roku 2019 odohrá niekoľko amerických vystúpení, najmä na festivaloch, po ktorých sa v septembri objaví nakrátko aj v Európe.

Najznámejšie skladby budeme mať možnosť počuť na Slovensku naživo exkluzívne  prvý krát a to v plnohodnotnom, takmer dve hodiny trvajúcom programe!

Samozrejme, že v tento deň nezahrajú Evanescence v Trnave sami, ale so špeciálnym hosťom. Každopádne, na udalosť roka sa treba náležite pripraviť a najmä si zapamätať dátum 7.septembra !

Jedna z posledných letných sobôt bude na Slovensku v znamení svetovej megastar Evanescence!

Vstupné na Evanescence a ich špeciálnych hostí začína na 40€ a od piatku 3.5.2019 od 10.00 si ich určite budete môcť zakúpiť v sieťach Maxiticket.sk a Predpredaj.sk.

To Top