Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Event House Žilina s novým konceptom bláznivej párty. Na Štefana zahrá Malalata

Event House v Žiline privíta 26. decembra 2018 hudobný projekt Malalata. Stane sa súčasťou bláznivej Štefanskej párty. Atmosféru doplní DJ DayD, ktorý zahrá electro swing, nu jazz či world´n´bass. 

Druhý sviatok vianočný sa už tradične spája s veľkou oslavou a zábavou nazývanou ako „Štefanská“. Event House Žilina si tento rok na 26. decembra pre Žilinčanov prvýkrát pripravil Štefanskú párty. „Každoročne sa cez Vianoce stretáva rodina a priatelia. Po čarovnom Štedrom dni sa na Štefana chcú všetci jednoducho vyblázniť.  Preto sme sa rozhodli priniesť do Event House Žilina veselú Štefanskú  párty, kde sa budú všetci spolu baviť, tancovať a oslavovať,“ uvádza marketingová manažérka priestoru, Zuzana Danechová.

Adam Ďurica sa chystá na turné a sľubuje program, aký ste ešte nevideli!

Hlavným hosťom bude hudobný projekt Malalata. Dvaja mladí Dj-i sú na hudobnej scéne už viac ako 11 rokov. Známi sú nie len na Slovensku a v Česku, no so svojím projektom vystúpili v Japonsku, USA či Mexiku. Ich typickým znakom sa stali pásikavé tričká, v ktorých vystupujú na väčšine koncertov. Súčasťou Štefanskej párty bude tiež DJ DayD, ktorý je známy hlavne zaujímavou tvorbou zo žánrov ako electro swing, nu jazz či balkánskou hudbou. 

Reklama

Štefan je skvelou príležitosťou na stretnutia priateľov či spolužiakov, ktorí sa dlho nevideli a chcú sa spolu dobre zabaviť. Preto bude priestor pripravený tak, aby si mohli v prípade záujmu návštevníci vopred rezervovať stôl a mať tak pohodu a komfort počas celej noci,“ dodáva Zuzana Danechová. 

Príďte sa zabaviť na Štefanskú párty s energickou Malalatou, DJ DayD, bláznivými drinkami a skvelou atmosférou už 26. decembra 2018 v Event House Žilina na Bytčickej 16. 

Viac informácií nájdete na Facebook udalosti. Vstupenky je možné zakúpiť prostredníctvom siete ticketportal.sk alebo priamo na mieste. 

Reklama
Tomáš Klus po vyše roku vystúpi konečne aj na Slovensku

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Párty, oldieskové hity, koncerty, svadobné trendy aj africké trhy. To všetko na vás čaká počas jesene v Event House. Oldies party s Darou Rolins 26....

Koncerty

Zažite jesenný oldieskový žúr v Event House. Párty je ideálna príležitosť zobrať partiu kamarátov, dať si stretávku so spolužiakmi po rokoch alebo vyraziť na dámsku...

Kapely

Švédska kapela Movits!, ktorá si fanúšikovský tábor na Slovensku v ostatných rokoch zveľaďovala na festivaloch ako Pohoda, Uprising, ale aj v košickej Tabačke, sa...

Koncerty

Krepčenie na jar je najradostnejšie. Svoje o tom vie aj DJské duo MALALATA, ktoré prvý marcový piatok štartuje ďalšiu sériu vychýrenej party Balkan Bashavel....