Viac...

Ewa Farna v novém singlu zpívá: Málo se známe!

Ewa má za sebou náročnou letní sezónu, kdy navíc známé česko-polské zpěvačce vyšel dokument „Ewa Farna 10: Neznámá známá“ na digitálních platformách v Česku, Polsku a na Slovensku. V současnosti natáčí film česko-německé produkce, je kapitánkou 100-člené poroty v novém pořadu v Polsku. K tomu však zpěvačka hudebně nezahálí a vypouští nejnovější píseň s názvem Málo se známe.

Tématem nového singlu Ewy je interakce mezi lidmi. Nová píseň vychází současně v češtině i polštině, jejími autory jsou samotná Ewa a producent Piotr Rubik, o český text se postarala zaběhnutá autorská dvojice Sázavský&Chobot.

Zpěvačka k singlu dodává: “Vidím to sama na sobě, vyhýbám se občas přímému kontaktu s lidmi, raději se zahledím do svého telefonu, kvůli kterému ale paradoxně o kontakt přicházím. Obecně se mi zdá, že máme rádi jen ty lidi, kteří smýšlejí stejně, nesnášíme odlišnost a přitom si zkusme představit jak děsivý by byl život bez různorodosti. Klip právě tenhle svět představuje. Najednou prostě vidíte všude jen lidi s identickou tváří.”

Koncertní plány třinecké rodačky nepoleví ani na podzim – k největším a nejzajímavějším říjnovým akcím bude patřit první ročník festivalu Ewa Fest v Těšíně – českém i polském. Festival, jež je především setkáním Ewiných fanoušků ze všech koutů střední Evropy, má čistě charitativní charakter a veškerý výdělek bude rozdělen mezi občanské sdružení Borůvka fungující při Jedličkově ústavu v Praze a Fondu pro podporu polské menšiny na Těšínském Slezsku.

K důvodu, proč se festival bude konat právě ve městě nacházejícím se přímo na hranici Česka a Polska, Ewa dodává: “Ráda bych aby mě fanoušci lépe poznali právě skrze region ze kterého pocházím. Můj původ není jednoduchý, spousta Čechů třeba nechápe, že jsme se narodila v Čechách, ale jsem Polka a jmenuju se EWA s dvojitým W. EWA FEST je třídenní sraz fanoušků, v rámci kterého pouštíme filmový dokument v těšínském kině, máme naplánovanou autogramiádu, dva koncerty v Mickiewiczově divadle, talk show na téma Těšínského Slezska a také samozřejmě samostatné setkání s fanoušky jako takové, během kterého se můžou na cokoliv ptát a získat bezprostřední odpověď. Do projektu a produkčního teamu se snažím zapojit co nejvíce místních talentovaných lidí. Mám pocit, že svému regionu hodně dlužím a proto bych chtěla akci po 6 letech přesunout na tohle místo a propojit Poláky a Čechy v mém rodném kraji. Není pro to snad ideálnějšího města, než Tešín, který spojuje oba státy.” Vstupenky a program Ewa Festu jsou k mání na www.ewafest.com.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE