Novinky zo sveta hudby

Ewa Farna vydáva dvojalbum najlepších skladieb a singlov

Speváčka s nezameniteľným hlasom a charizmou Ewa Farna vydáva na prianie svojich fanúšikov nový výber hitov a výnimočných stretnutí na dvojalbume Singles & Specials. Album komplexne mapuje doterajšiu úspešnú kariéru speváčky, počas ktorej dokázal ovplyvniť niekoľko generácií. „Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení,“ hovorí Ewa Farna.

Prvý album Singles obsahuje hity od Měls mě vůbec rád, cez Vánoce na míru až po emotívny duet s Davidem Stypkou – Dobré ráno milá. Na druhom CD nájdu fanúšikovia záznam z mimoriadnych live vystúpení a spoluprác s výnimočnými hosťami. BestOfka Singles & Specials vychádza už 4. decembra ako CD a na všetkých streamovacích službách.

Ewa Farna: Singles & Specials
Nájdete na Martinus.sk

Tento album si fanúšikovia doslova vypýtali  „Fanoušci si na koncertech stýskali, že už jedny z prvních desek nejsou k dostání a jsou vyprodány. A tak jsme udělali výběr toho hudebně nejstěžejnějšího pro mojí karieru a sestavili tuhle Singles & Specials desku. Příznivcům tak může zkrátit čekání na nejnovější řádovou, kterou chystám a zároveň dát důvod zavzpomínat na všechny ty chvíle při kterých jim mé písničky dělaly společnost,“  hovorí speváčka. 

„Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení a pocitově, jak bych to jen popsala, asi jako bych si otevřela svůj deníček. Když jsem nazpívala první singl Měls mě vůbec rád bylo mi 12, dnes mám vlastní rodinu, je mi 27 a vydávám v podstatě Best ofku…  Je to krásný pocit. Tak třeba Vám taky udělá radost,“ dodáva Ewa Farna a pozýva fanúšikov k počúvaniu  toho najlepšieho  z jej repertoáru. 

To Top