THE FALLDOWN IS COMING…

0
25
views

Sme nová martinská kapela, ktorá spolu pôsobí približne od polovice roka 2015. Pred pár dňami sme vyšli s našim debutovým singlom “Na perách”, ktorý sme nahrávali v Kobka sound studio. Samotné nahrávanie, výsledný mix a finálny master má na svedomí Brian Bajak, člen Martinskej stálice PROBLEM. Začo by sme sa mu chceli touto cestou poďakovať. THE FALLDOWN pozostáva z bývalých členov viacerý kapiel, medzi ktoré patrí napríklad už spomínaný PROBLEM, v ktorom istú dobu pôsobil náš spevák.

Spoločne sa snažíme tvoriť hudbu, tak ako ju máme radi… Vždy ša však nájde niekto, komu sa to nepáči lebo je to moc mäkké, lebo je tam scream, lebo gitary sú také alebo onaké… My však hráme čo nás baví a čo sa páči nám… Iné veci ani neriešime… Do nedávna sme nevedeli ani len ako sa naša kapela volá, a všetky naše songy, ktorých je zatiaľ dovedna osem, nemajú názov ale je k nim priradené len poradové číslo:) Takže na skúške to vyzerá asi takto: “Čo si zahráme? Štvorku! Jasné”.

Mimochodom, práve táto “štvorka” bola nahrávaná spolu so singlom “Na perách”, ktorý dostal svoj názov, tiež len pár chvíľ pred zverejnením. Do tej doby sa tento song skrýval pod kódovým označením sedem. 🙂

Je teda zrejmé, že si dávame záležať skôr na obsahu, ako na obale…ale to musí posúdiť každý sám. Každý má rád iný štýl a preferuje iné hudobné zoskupenia… Ale budeme radi ak si aj ty nájdeš čas a vypočuješ si náš singel “Na perách”. Možno sme sa trafili práve do tvojho štýlu… A možno nie:)

Nahrávanie v Kobka sound studio bolo príjemnou skúsenosťou a spolupráca s Brianom Bajakom bola pre nás prínosom… Jeho skúsenosti nám pri nahrávaní viac krát pomohli a s určitou dávkou entuziazmu, profesionality, ochoty ale hlavne humoru sme to nakoniec zvládli. Vznikli dve piesne, z nich ste už mohli počuť song “Na perách”. Druhá pieseň, stále pod kódovým označením štyri by sa mala dočkať svojej premiéri aj s oficiálnym videoklipom. O tom kedy sa tak stane ťa budeme priebežne informovať na našej FB stránke a BZ profile.

Je nám cťou… my sme THE FALLDOWN – Aďo (ANDREW, spev), Mišo (JUYNG, gitara/vokál), Jaro (JARČI, basa/scream), Maroš (FIUGY, gitara), Roman (SAJŤO, bicie).

PS: Ďakujeme všetkým tým, ktorý nás do toho tlačili, podporovali nás a verili nám. Samozrejme ďakujeme aj tým, ktorý nám neverili, pretože práve týto ľudia boli mnoho krát našou hnacou silou… Teraz už zostáva len makať na ďalších veciach, ktoré vám chceme priniesť a následne sa tešiť na rôzne akcie a koncerty, kde sa spoločne uvidíme na pódiu či mimo neho.