Koncerty

Famózna brazílsko-nemecká diva Dillon vystúpi v Bratislave!

Článok prečítate za: 1 min.

Energia, harmónia, aj hlboká temnota. Speváčka Dillon už predviedla svoje nevšedné umenie na festivale Pohoda a odvtedy sa fanúšikovia domáhali jej koncertu. Rodáčka z brazílskeho Sao Paula, ktorá žije v nemeckom Berlíne, sa aktuálne chystá na unikátne turné a v rámci neho zavíta aj do Bratislavy. Umelkyňa známa prepájaním elektra a popu tentoraz ponúkne intímny koncert len v sprievode piana. Brazílsko-nemecká Björk, či Lykke Li, ako ju zvyknú označovať, vystúpi v Ateliéri Babylon 2-ho mája.

Hudobní fajnšmekri sa konečne dočkali! Skvelá nemecká speváčka Dillon, ktorú prirovnávajú k Björk či Lykke Li, bude mať koncert v Bratislave. Slovenské publikum si získala v roku 2017 na festivale Pohoda a dovtedy jej fanúšikovia čakali na ďalšie vystúpenie u nás. 

„Prijatie slovenskými publikom ma dojalo, teší ma, že mám vo vašej krajine toľko priaznivcov. Na koncert v Bratislave sa už veľmi teším, bude to zas niečo iné, ako som spievala naposledy,“ vraví Dillon.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Mladú hudobníčku charakterizujú temne ladené melodické skladby, ktoré sú spojením elektronickej hudby a popu. Po troch úspešných štúdiových albumoch a vystúpeniach na veľkých festivaloch v Európe, si už získala  veľké množstvo priaznivcov.

„Hudba Dillon je vskutku nevšednou zmesou emotívnych skladieb. Mieša temnú atmosféru s obrovskou energiou, ponúka harmonické pohladenie vašej duše a následne vás paralyzuje do absolútnej hĺbky vnútornej temnoty. Tento raz bude jej koncert veľmi intímny, piesne Dillon zaznejú v akustickej verzii s pianom. Verím, že to bude naozaj vynikajúci zážitok,“ teší sa Marián Hotový zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.

Dominique Dillon de Byington vystúpi v Ateliéri babylon v Bratislave 2-ho mája. Lístky na túto ojedinelú one-woman show sú výlučne na sedenie s obmedzenou kapacitou. Dajú sa zakúpiť v sieti Ticketportal.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top