Fantastická paródia hitu mandolína, vypočujte si Alana Ďuricu!

0
42
views

Zábavná show kredenc prináša každý týždeň veľa humorných a pozitívne naladených skečov, ktoré vo väčšine prípadov “zľudovejú” a fanúšikovia si ich hlášky zapmätajú ešte veľmi dlho. Inak to nie je ani pri paródiach na známe skladby, ktoré sa v tejto zábavnej relácií objavujú!

Kredenc si aktuálne zobral na mušku speváka Adama Ďuricu a jeho hit mandolína, ktorí prerobili na Alana Ďuricu, ktorý spieva o tom, ako sa jeho priateľka nad ránom vráti s kérkou. Skladbu dopĺńa aj skvelý videoklip, ktorý sa objavil na serveri YouTube.

Tak čo na to hovoríte? Videoklip aj skladba sa zabávačom z relácie Kredenc naozaj podarila. Nesmieme však zabudnúť ani na originál skladbu, ktorú si môžete vypočuť tiež. Ktorá verzia sa Vám páči viac?

Adam Ďurica je slovenský spevák a hudobník. Po skončení súťaže SHS1 o Adama prejavilo záujem renomované vydavateľstvo Universal Music, v ktorom aj vydal svoj prvý album Cukor a Soľ, čím sa začala jeho sólová spevácka kariéra. Po úspechu albumu spieval ako predskokan na turné so skupinami IMT Smile a Desmod. V tomto roku získava nomináciu na ocenenie „Objav roka“ hudobnej akadémie Aurel. V roku 2015 vydal album Mandolína, za ktorý získal platinovú platňu a má za sebou niekoľko úspešných celoslovenských turné.

Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, televízia Markíza sa rozhodla na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Ide o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová.

Video a fotografia pochádza z video serveru YouTube