Novinky zo sveta hudby

Fanúšikovia Taylor Swift, nezúfajte: Ako náhrada za Lover Fest prichádza City of Lover Concert

Mladá americká speváčka zrušila svoju koncertnú šnúru s názvom Lover Fest. Oznámila však, že ako náhradu, za dlho očakávanú show spustí jedinečný koncertný film City of Lover, ktorý bude vysielať televízia ABC sedemnásteho mája tohto roka.

Plánované koncertné tour obľúbenej speváčky bolo tento rok oficiálne zrušené, kvôli obavám zo šírenie ochorenia COVID-19. Taylor Swift to oznámila minulý mesiac s tým, že sa odkladajú  všetky jej koncerty po celých Spojených štátoch.

Napriek tomu, že si jej fanúšikovia nebudú môcť vychutnať vystúpenie priamo, Taylor sa rozhodla odvysielať svoje predstavenie prostredníctvom koncertného filmu City of Lover Concert. Bol natočený na koncerte City of Love v septembri 2019, v divadle L´Olympia Theatre v Paríži.  Film má veľké očakávania. Je v ňom možnosť vidieť všetky skladby z albumu Lover, ktorý vydala ešte v roku 2019. City of Lover Concert je výborne spracovaný, je plný emócií ľudí, ktorí sa na svoju obľúbenú umelkyňu prišli pozrieť až z 37 krajín sveta.

„Nemôžeme sa dočkať, až sa diváci dostanú na hudobnú cestu z City of Love . Keď sme všetci doma, Taylor Swift a jej rodina fanúšikov sa budú môcť spolu chvíľku stretnúť a zažiť nikdy predtým zachytenú  intimitu tohto koncertu. Sme nadšení, že to dokážeme ponúknuť našej vlastnej skupine divákov v ABC, “uviedol Eric Avram, viceprezident Talent and Booking v ABC Entertainment.

Skutočné koncertné tourné kompletne nevynahradí sklamaným fanúšikom pravdepodobne nič. No tento jedinečný film môže byť aspoň malým odškodnením pre tých, ktorí mali už lístky na Lover Fest dávno zakúpené a veľmi sa naň tešili. Tento špeciál bude nasledujúci deň k dispozícii aj na Hulu a Disney + pre všetkých, ktorí film nestihli a mali by záujem si ho pozrieť.

Autor: Michaela Chodelková

To Top