Viac...

Fender Pugilist Distortion dodá tvojmu zvuku tú pravú šťavu!

Ohnivý zvuk a široké spektrum nastavení. Gitarový efekt Fender Pugilist Distortion pridá to pravé orechové do Vášho pedalboardu. Pevná a odolná kovová konštrukcia, originálny dizajn a dva samostatne nastaviteľné skreslovacie obvody dodávajú tomuto efektu výnimočnosť a originalitu finálneho zvuku!

Pozrime sa na základné funkcie, ktoré nám tento pedál ponúka. Na vrchnej časti pedálu môžete vidieť dva tone potenciometre, ktoré môžete nastavovať nezávisle od seba. Spínač Series / Blend prepína medzi sériovým zapojením zvukov A a B, alebo si môžete dolatiť intenzitu každého zvuku potenciometrom Blend.

Ostatné detaily si môžete doladiť potenciometrom Gain v strede pedálu. Bass boost zase pridá zvuku basové frekvencie a ešte viac zdokonalí Váš tón. Zvukové spektrum pedálu je naozaj veľmi široké a tak sa nestratí v pedalboarde jemného rockera, či ostrielaného metalistu.

Firma Fender tento pedál konzultovala s množstvom gitarových hráčov a výsledkom je plne funkčný celokovový pedál pripravený na pódia. Každý potenciometer je podsvietený a tak môžete nastavenia pedálu meniť aj na tmavom pódiu v priebehu koncertu.

Rýchlu výmenu batérie zase zaručujú šikovné magnetické dvierka umiestnené na spodnej časti pedálu. Toto je jedna veľká výhoda pedálu Fender Pugilist Distortion, pretože nemusíte nič rozoberať. Stačí otvoriť dvierka, vložiť 9V batériu a hrať!

Ak však máte problém s batériou, tak pedál môžete zapojiť aj pomocou 9V adaptéru s polaritou center negative, ktorý však nie je súčasťou balenia. Fender Pugilist Distortion na 100% uspokojí všetky Vaše zvukové potreby.

Pedál je samozrejme True Bypass, takže sa nemusíte báť žiadnych nežiadúcich zvukov. Jediným negatívom na Fender Pugilist Distortion je fakt, že LED svetlo, ktoré signalizuje zapnutie efektu svieti naozaj veľmi silno a pri večernom hraní je to niekedy veľmi nepríjemné.

Celkové dojmy z pedálu sú však veľmi dobré a určite ho odporúčame každému, kto má rád kvalitný skreslený zvuk so širokou škálou nastavení.

Fender Pugilist Distortion nájdete v Melodyshop.sk

To Top