Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

FESTÍK zverejnil kompletný hudobný program!

Najveselší detský festival FESTÍK  ponúkne mega program! Spievankovo, Paci Pac, Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, ale aj Divadlo Haaf, Šašo Fifo, či tanečná show  La Portella určite zaujmú deti. Vyblázniť sa však môžu aj na kolotočoch, nafukovacích atrakciách, bungee trampolínach, elektroautíčkach a ďalších fantastických atrakciách. FESTÍK však nie je len o zábave, je to  moderný zelený festival 21-ho storočia a tak ponúkne aj edukačné aktivity pre všetkých – od najmenších až po starých rodičov. Nebudú chýbať workshopy zamerané na vzdelávanie a vývoj motoriky detí, semináre o triedení odpadu a kompostovaní, čitáreň, vynikajúce zdravé jedlo a mnoho ďalšieho. To všetko na otvorenom priestranstve v areáli Incheba Evency Parku v Bratislave už 26-ho a 27-ho mája 2018!

O necelé dva mesiace bude v Bratislave dlho očakávaná udalosť. Najveselší festival FESTÍK sa blíži a organizátori už zverejnili celý hudobný program. 

„Keďže ľudia sa dožadovali zverejnenia vystúpení interpretov po jednotlivých dňoch, uverejňujeme hlavný hudobný program, v rámci ktorého vystúpia najznámejší interpreti tvoriaci pre deti. Pripravujeme však aj ďalšie pódium s rôznymi zábavnými aj náučnými vystúpeniami, bohatý sprievodný program s množstvom atrakcií, kreatívne zóny, nákupnú zónu, gastro zónu a podobne. Detaily budeme uverejňovať a aktualizovať postupne, keďže program sa nám neustále dopĺňa o nové zaujímavé aktivity v rozsiahlom areáli zábavy,“ vraví ambasádorka festivalu Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

Reklama

Sievankovo, Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Paci Pac, Baby Band, Hanička a Murko, ale  aj Divadlo Haaf, Šašo Fifo, tanečná show  La Portella, či trenažér pre odrážadlá. To všetko určite ocenia najmä najmenšie deťúrence. Tým väčším FESTÍK ponúkne napríklad bungee trampolíny alebo elektroautíčka.

„Mysleli sme, samozrejme, aj na rodičov. Nielenže tam budeme mať prebaľovaciu zónu, aj v programe si prídu na svoje. Zaujímavý bude napríklad workshop o vzdelávaní a vývoji motoriky detí, ale tiež beseda s logopedičkou, či rozhovory s odborníkmi o dôležitosti čítania. A kdeže sme „zelený“ festival, nebudú chýbať ani  semináre o triedení odpadu a kompostovaní,“ dodáva Katarína Šebestová.

FESTÍK bude unikátne multižánrové podujatie, ktorého hlavnou misiou je ponúknuť zábavu pre celú rodinu. Cieľom je, aby si rodičia so svojimi deťmi užili počas dvoch dní krásny a užitočný spoločný čas pod holým nebom. FESTÍK bude na otvorenom priestranstve v areáli Incheba Evency Parku 26-ho a 27-ho mája 2018.

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Kapely

Kapela DESMOD a Robo Šimko prichádza s nezvyčajným singlom! Je ňou pieseň „Je to v nás“, ktorú skupina urobila pre nitrianske volejbalistky a dnes si ju už viete...

Zaujímavosti

Slovenskí hudobní producenti Groovestudio vydali koncom minulého roku epický cinematický album Zephyrus, ktorého charakteristickou črtou sú silné témy, brilantná orchestrácia, anjelské zbory a v neposlednom rade...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Reklama