Festival CampFest sa nezastaviteľne blíži!

0
8
views

Tohtoročný Campfest sa nezastaviteľne blíži.. Pridáš sa k tým, ktorí v dňoch 2.-5.augusta 2012 prídu na Ranč do Kráľovej Lehoty na Liptove, aby zažili dobrodružstvo? Nenechaj si ujsť naozaj bohatý program plný koncertov slovenských i zahraničných kapiel, umenia,
divadla, filmov, seminárov, diskusií, workshopov a športu. Pre deti je pripravený detský program počas celého festivalu.

Tento rok privítame kapelu FourKornerz (UK), ktorá sa po úspešnom tour opäť vráti na Slovensko, aby ste si ju mohli vypočuť práve na Campfeste 2012. Kvalitný hip hop sprevádzaný silným posolstvom si budete môcť vypočuť v prevedení FaithChild z UK. Ich zámerom je zvestovať Božie Slovo, ktoré je inšpirujúce a prináša nádej pre všetkých, ktorí ho počúvajú. Nebudú chýbať ani October Lights z Chorvátska, ktorí dostanú do varu všetkých, ktorí majú radi experimenty. Vo svojej hudbe kombinujú prvky punku a rocku.

Takže neváhajte, a využite možnosť zakúpiť si vstupenku za 20€ v 2.predplatnom.. PoZoR AKCIA 10+1!! Pri nákupe 10 vstupeniek naraz máte 1 vstupenku navyše zdarma.

Festival CampFest (2.-5.8.2012, Kráľova Lehota)

CampFest je 4-dňový open-air music festival plný kempovej pohody, ktorý sa uskutoční od 2.-5.8.2012 na Ranči v Kráľovej Lehote na Liptove. Program prebieha súčasne na viacerých pódiách v megastanoch. Na festivale zažijete dobrú hudbu, skvelý čas s priateľmi, takmer non–stop program, okolo 250 slovenských a zahraničných účinkujúcich. Festival ponúka príležitosť k rozhodnutiam, ktoré môžu zmeniť váš život.. Slnko možno dážď, koncerty slovenských i zahraničných kapiel rozličných žánrov, tanec, šport, semináre, filmy, divadlo… a to všetko s viac ako 4 tisíc mladými ľuďmi.
Za organizáciou CampFestu stojí tím mládežníckych vedúcich z viacerých kresťanských cirkví Slovenska.

Viac o kapelách..
Headlinerom festivalu bude kapela Parachute Band z Nového Zélandu, ktorá patrí medzi najpopulárnejšie worshipové kapely na svete. Vo svojej tvorbe sa nebránia pulzujúcim rytmom bicích, výrazným zvukom gitár, či rozsiahlej produkcii doplnenej o elektornické prvky a loopy. Na pódiách festivalu privítame aj kapelu Chaos Curb, ktorá je objavom na kresťanskej
hudobnej scéne v Anglicku. Tvoria ju muzikanti z kapiel Delirious?, [dweeb], Verra Cruz, BOSH..
Nebudú chýbať ani October Lights z Chorvátska, ktorí odštartovali svoju kariéru v jednu októbrovú noc v roku 2005. Odohrali množstvo koncertov po celom svete, navštívili rôzne miesta, absolvovali tour v USA. Ich koncerty sú nabité energiou, plné zábavy, ale aj vážneho zamyslenia sa nad životom s Kristom. Poriadnu dávku kvalitného hip-hopu, zábavy a silného posolstva si budete môcť
vypočuť v prevedení kapely FaithChild z Anglicka, ktorá je niekoľkonásobným víťazom v kategórií „najlepší hip-hop/rapp umelec“ a kategórií najlepšie živé „hip-hop vystúpenie“ za rok 2010 v ankete Dove Awards.

Preto neváhajte a využite možnosť 2.predplatného za 20€..

Viac na www.campfest.sk