Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Festival Červeník už tento víkend, príde aj špeciálny hosť

Obľúbený festival Červeník sa v roku 2020 koná už po 55-ty raz a cez víkend prinesie unikátny program plný hudby, spevu a tanca do Jaslovských Bohuníc. Festival sa musel presunúť na nové miesto, pretože Obecné zastupiteľstvo v Červeníku neodsúhlasilo organizátorom zmluvu pre aktuálny ročník.

Festival Červeník sa tak bude konať o pár kilometrov ďalej v obci Jaslovské Bohunice. Dobrou správou je, že dátum aj program zostali nezmenené. Kvalitnú hudbu a obľúbené slovenské kapely si tak budete môcť vychutnať už 7. až 8. augusta 2020.

Na festivale vystúpia kapely Vidiek, INEKAFE, Heľenine Oči, Tublatanka, Zóna A a mnoho ďalších. Organizátori zverejnili dva dni pred festivalom aj tajného hosťa, ktorým bude nitrianska kapela Horkýže Slíže. Brány festivalu Červeník sa otvárajú už v piatok 7. augusta o 14:00 hod.

Reklama

Vstupenky na festival sú stále dostupné na Ticketportal.sk

Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...