Koncerty

Festival Colours of Ostrava v roku 2020 kvôli koronavírusu nebude!

Colours of Ostrava sa zaradil medzi ďalšie festivaly, ktoré sú nútené presunúť svoj program na rok 2021. Informáciu o zrušení festivalu zverejnili organizátori na oficiálnej Facebookovej stránke festivalu.

“Vážený priatelia, dlhú dobu sme dúfali a verili, ale realita je iná. Nerada Vám oznamujem, že tohtoročný 19. ročník Colours of Ostrava sme nútení z dôvodu koronavírusu presunúť na 14. – 17. júl 2021.”: píše k aktuálnym informáciám o festivale Zlata Holušová.

“Začali sme intenzívne pracovať na presunutí tohtoročného programu na budúci rok, vrátane hlavných hviezd a väčšiny ďalších účinkujúcich. Zatiaľ máme od zástupcov kapiel veľmi priaznivé ohlasy, sme v tom spolu, a tak veríme, že si budeme pomáhať a spolupracovať.”: pokračuje organizátorka Zlata Holušová.

Organizátori festivalu Colours of Ostrava ďalej prosia svojich fanúšikov o podporu a solidaritu. Zakúpené vstupenky na rok 2020 zostávajú v platnosti na nový termín v roku 2021 a organizačný tím festivalu by bol veľmi rád, ak by ste si tieto vstupenky nechali a podporili tak festival Colours of Ostrava v tejto ťažkej situácií. Pokiaľ by ste však mali záujem o vrátenie vstupného môžete o to bez najmenších problémov požiadať organizátorov festivalu.

“Dajte nám nejaký čas, aby sme vedeli vyriešiť všetky detaily vrátenia vstupného. Čoskoro zverejníme všetky potrebné informácie. V prípade, že čelíte existenčním problémom, napíšte nám, budeme sa snažiť nájsť čo najrýchlejšie riešenie.”: dodáva Zlata Holušová.

To Top