Koncerty

Festival Colours of Ostrava v roku 2020 kvôli koronavírusu nebude!

Colours of Ostrava sa zaradil medzi ďalšie festivaly, ktoré sú nútené presunúť svoj program na rok 2021. Informáciu o zrušení festivalu zverejnili organizátori na oficiálnej Facebookovej stránke festivalu.

“Vážený priatelia, dlhú dobu sme dúfali a verili, ale realita je iná. Nerada Vám oznamujem, že tohtoročný 19. ročník Colours of Ostrava sme nútení z dôvodu koronavírusu presunúť na 14. – 17. júl 2021.”: píše k aktuálnym informáciám o festivale Zlata Holušová.

“Začali sme intenzívne pracovať na presunutí tohtoročného programu na budúci rok, vrátane hlavných hviezd a väčšiny ďalších účinkujúcich. Zatiaľ máme od zástupcov kapiel veľmi priaznivé ohlasy, sme v tom spolu, a tak veríme, že si budeme pomáhať a spolupracovať.”: pokračuje organizátorka Zlata Holušová.

Organizátori festivalu Colours of Ostrava ďalej prosia svojich fanúšikov o podporu a solidaritu. Zakúpené vstupenky na rok 2020 zostávajú v platnosti na nový termín v roku 2021 a organizačný tím festivalu by bol veľmi rád, ak by ste si tieto vstupenky nechali a podporili tak festival Colours of Ostrava v tejto ťažkej situácií. Pokiaľ by ste však mali záujem o vrátenie vstupného môžete o to bez najmenších problémov požiadať organizátorov festivalu.

“Dajte nám nejaký čas, aby sme vedeli vyriešiť všetky detaily vrátenia vstupného. Čoskoro zverejníme všetky potrebné informácie. V prípade, že čelíte existenčním problémom, napíšte nám, budeme sa snažiť nájsť čo najrýchlejšie riešenie.”: dodáva Zlata Holušová.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE