Festival Familiar otvára brány mladým hudobníkom!

0
5
views

Festival Familiar je 1 dňový hudobný festival pre mladé začínajíce kapely, ktoré by sa tak mali možnosť zviditelniť na pôde svojho mesta za účasti svojich priateľov, rodiny a širokej verejnosti.

Mesto Vráble je jedno z mála miest na Slovensku, ktorému dosť záleží na ich kultúre a podpore domácich a regionálnych mladých ale aj skúsených kapiel. Festival zastrešuje občianske združenie Vráble v Európe! Občianske združenie Vráble v Európe je otvorené pre všetkých, ktorí majú záujem spoznávať nových ľudí, nové krajiny a nebránia sa prijať svojich nových priateľov.

Festival Familar vznikol v hlavách mladých ľudí, ktorým záleží na zachovaní dobrej hudby a kultúry v našom malom meste. Vo Vrábloch vzniklo za roky mnoho výborných kapiel a takto im dávame príležitosť ukázať sa pred domácim publikom.

V projekte ide o vystúpenie 8 kapiel bez žánrového obmedzenia, ktoré sa bude odohrávať na amfiteátri parku Žitava vo Vrábľoch dňa 24.08.2013. Hlavným ťahákom festivalu bude kapela Crossroads z Francúzska. Sú to naši priatelia z družobného mesta Andouillé. Ďalšie potvrdené kapely sú Destroyed HeadLK Band.

www.vrable.sk