Festival Familiar pripravuje pestrý line-up, ktorý si nemôžete nechať ujsť!

0
12
views

Fanúšikovia Festivalu Familiar, zbystrite pozornosť! 5. ročník vašej obľúbenej akcie, ktorá sa bude tradične konať na rodinnej farme Mašekov Mlyn, tentokrát vypukne 1. júla 2017! 

A na čo sa môžete tešiť? Organizátori si pre vás opäť pripravili pestrý line-up, ktorý nenechá chladného snáď ani jedného návštevníka.

Nezáleží na tom, či ste vyznávačom pohodovej muzičky, ktorú si najlepšie vychutnáte s pohárom vychladenej dvanástky  v rukách alebo patríte medzi tých, ktorí si radšej zaskáču pod pódiom … Na Familiari sa určite dosýta zabavíte aj vy ☺

Na festivale narazíte na všehochuť hudobných štýlov . Ak patríte medzi milovníkov netradičného prevedenia folklórnej hudby, potom si určite nenechajte ujsť  Rusín Čendeš Orchestra. Toto mladé energické zoskupenie spája prvky  klasickej, modernej a ľudovej hudby, korení ich balkánskymi rytmami a jemnými jazzovými linkami. Čo z toho môže vzniknúť? To uvidíte na Festivale Familiar!

Pre milovníkov worldmusic sme pripravili skutočný zážitok v pohode sviežej kapelky La3no Cubano. Tí, ktorí ich vystúpenie už zažili, vedia, že ide o skutočne skvelo zohrané zoskupenie, ktoré vyčarí  tú pravú letnú pohodičku.

Sestry Ela, Kery a pár spriatelených muzikantov. To je mimoriadne príjemné zoskupenie Genius Locci, ktoré predstaví na Festival Familiar svoj jemný, pohodový a výborne počúvateľný mix dream popu a indie folku. Autorské priesne zoskupenia odzneli na významných domácich i zahraničných festivaloch. Preto sa tešíme, že si ich budete môcť vychutnať aj na našom malom rodinnom festivale.

O večernú dávku energie sa postará skvelé zoskupenie Dirty Disco Rockers. Ich živé koncerty sú zážitkom pre skutočných hudobných fajnšmekrov. Spojenie gitarovej a elektronickej hudby, oživené prvkami funku, jazzu, drum&bassu a doplnené videoprojekciou z  vlastnej dielne sa totiž len tak nevidí. Vychutnajte si ich priamo pod pódiom a zaručene neoľutujete!

Náš Familiar nie je samozrejme iba o hudbe! Tešiť sa môžete aj na detský kútik s kúzelníkom Talostanom, na tím šikovných fyzioterapeutov, mini market s handmade výrobkami  či prezentačné materiály a darčeky od informačného centra Europe Direct Nitra. Vidíme sa 1. júla na Mašekovom mlyne. My sa už tešíme.. a čo vy? ☺

Viac info na www.festivalfamiliar.sk