Koncerty

Festival Ghymtech v Jelenci oznamuje veľkého zahraničného headlinera

Elektronický festival Gymtech sa bude konať už 17. júla 2020 v Autocampingu v obci Jelenec, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov od Nitry. Festival prechádza niekoľkými pozitívnymi zmenami a na ôsmom ročníku sľubuje oveľa väčšiu a kvalitnejšiu hudobnú techniku a vybavenosť areálu.

Festival Gymtech prešiel kompletnou zmenou grafiky a vizuálu a organizátori sa rozhodli, že na mieste konania postavia rovno dva hudobné stage. Prvý krát v histórii festivalu si tak budete môcť užiť okrem Techna aj štýly ako House, Tech House a EDM.

Ďalšou novinkou je oznámenie veľkého zahraničného headlinera. Je ním veľké zvučné meno svetovej techno scény. Brazílska DJka a producentka Fernanda Martins, ktorá si vďaka svojej úžasnej technike mixovania, skvelej charizme a nezameniteľnému spôsobu komunikácie s davom obsadila svoje miesto na svetovej techno scéne.

Ďalším lákadlom Ghymtechu je prírodný areál Autocampingu, v ktorom sa festival každoročne koná. Môžete si tak vychutnať tú najlepšiu hudbu priamo pod korunami stromov na okraji Tribečského lesa.

To Top