Koncerty

Festival Metronome Prague oznamuje kvôli koronavírusu nový termín

Zažite nezabudnuteľnú atmosféru Metronome Festival Prague so svetovými hviezdami

Jedinečná hudobná udalosť pod šírym nebom v centre Prahy. Aj tak sa dá nazvať festival Metronome Prague, ktorý každý rok hostí svetové hviezdy veľkého formátu a radu domácich interpretov, ktorí sa prezentujú s unikátnym programom!

Organizátori festivalu to však tieto dni vôbec nemajú ľahké. Situácia v Českej republike je kvôli koronavírusu zlá a tak sa rozhodli presunúť festival až na september.

„Milí priatelia a priaznivci hudby, v reakcii na súčasnú situáciu a núdzové opatrenia proti koronavírusu sme sa rozhodli posunúť termín konania festivalu Metronome Prague“: vyjadrili sa organizátori na oficiálnej Facebook stránke festivalu.

Nový termín festivalu je 17. až 19. septembra 2020 a festival sa bude konať na tradičnom mieste na Výstavisku Praha Holešovice. Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a možnosť vrátenia peňazí bude dostupná v polovičke apríla 2020.

„Na prípravu festivalu sme už vynaložili veľa úsilia a energie. Vyjednávali sme so stovkami umelcov, interpretov z ČR i zo sveta. Pripravovali sme festival s množstvom komerčných partnerov aj inštitúcií na čele s hlavným mestom Prahou. Pre rozšírený trojdňový Metronome sme nachystali úplne unikátny program. S novým termínom z neho vyrastie pre všetkých ešte magičtější zážitok.“: doplnili organizátori.

To Top