Koncerty

Festival ObrFest 2018 – festival na okraji

Zveme vás na hudební open-air festival v Brně. Zakroužkujte si v kalendáři 15. a 16. června. Proč festival na okraji? Neboť se uskuteční v městské části Maloměřice a Obřany. Té nejsevernější, nejkrajnější. To, že je na okraji, ale neubírá na jeho kvalitách. Právě naopak.

Vydejte se 15. a 16. června tímto směrem a hledejte fotbalové hřiště na ulici Borky. Nemusíte se bát, že netrefíte, koza vás dovede. Příznivci kvalitní muziky tam na dva dny nahradí fotbalové fanoušky. Letos se uskuteční 6. ročník festivalu, nicméně ten letošní je ve znamení velkých změn a novinek – nový prostor, nový festivalový design, rozšíření o další stage a den navíc.

Dva dny plné hudby, pohody a zábavy. Můžete se těšit na Vltavu, Fast Food Orchestra, Circus Brothers, Ty Syčáky, Květy, Bombarďáka a spoustu dalších. Vše doplní bohatý doprovodný program.

Celofestivalová vstupenka v předprodeji za krásných 380 Kč na www.smsticket.cz a www.goout.cz, nebo v Indies (Poštovská, Brno-střed), Kulturní fara Kafara (Fryčajova, Brno-Obřany) a Květinářství Time4Flowers (Obřanská, Brno-Maloměřice).

Podrobnější info: www.facebook.com/obrfest nebo www.obrfest.cz.

To Top