Koncerty

Festival SKALY 2018 – Nenechaj si újsť 1. ročník multižánrového festivalu!

RAJECKÉ TEPLICE/ Dva dni, tri pódiá, 60 umelcov, Dj-ov a kapiel rôznych žánrov zo Slovenska aj spoza hraníc. Toto všetko na teba čaká na 1. ročníku multižánrového festivalu SKALY 2018. Konať sa bude od 31. augusta do 2. septembra v krásnom prostredí  kempu Slnečné Skaly neďaleko Rajeckých Teplíc a predstaví zvučné mená nielen z domácej scény.

Na hlavnom pódiu si na svoje prídu vyznávači Rocku, Indie, Hip-hopu aj Reggae. Z vystupujúcich za zmienku určite stoja Tragikomix, Gleb,  Chiki-Liki-Tu-a, Bad Karma Boy, Smola a Hrušky či víťazi Radio_Head Awards 2017- NVMERI, ale aj David zo Senca, Malalata, Medial Banana, Swan Bride a mnohí iní.

Elektro-Stage má čo ponúknuť všetkým, ktorí sa radi vlnia v rytmoch Techna či DnB. Svoje sety predstaví mnoho DJ-ov zo Slovenska aj Čiech, medzi inými to budú aj L Plus , Philip TBC, Kutlo. Za mix pultom sa predvedú aj Cockroach, Dekel, Apokain a Joshua s bubeníkom.

Návštevníci práve čítajú:
Druhým zahraničným headlinerom „Hip Hop Žije“ bude americký raper a spevák Gunna!

Posledný stage predstaví Dub a Reggae scénu nielen zo Slovenska. Z Čiech k nám zavíta Kattygyal Kenta, z Holandska Lukie Roots, od maďaraských susedov docestujú Du3normal, Dubapest HiFi a mnohí ďalší. Kedže Dub zvýrazňuje bubnové a basové pasáže, stage bude ozvučený “Reggae Sound System-om”, aby ste si mohli užiť hlboké basové frekvencie.

Počas festivalu bude prebiehať pestrý sprievodný program, napr. let balónom, kolotoče, nafukovací hrad, šmykľavky, taktiež  prezentácia graffitti a maľovanie na plátno. Viac info nájdeš na stránkach festivalu.

www.festivalskaly.sk 

 

 

To Top