Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Festival TOPFEST bude na novom mieste, prídu kapely Kabát, Horkýže Slíže aj INEKAFE

Super správa pre hudobných fanúšikov! Obľúbený festival TOPFEST otvorí svoje brány prvý júlový víkend a 2.- 3. júla ponúkne dva dni plné hudby! Jeden z našich najlepších festivalov sa bude konať v obci Častkovce medzi Piešťanmi a Novým Mestom nad Váhom. Headlinerom festivalu je už tradične česká rocková legenda Kabát. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vystúpenia skupín HEX, INEKAFE, Horkýže Slíže, Billy Barman, Konflikt, Smola a Hrušky, Zóna A a česká formácia Ouennie, ktorá svojou tvorbou vzdáva hold legendárnej britskej kapele.

TOPFEST odštartuje aj tohtoročnú letnú festivalovú sezónu! Festival vypukne 2.- 3. júla 2021 v areáli Jazdiareň Banát v Častkovciach!

„Po ročnej prestávke sa snažíme ľuďom priniesť skvelú hudbu a veľa zábavy. Tento rok bude TOPFEST trochu iný a iba s jedným stageom. Súčasťou budú rúška, dezinfekcie rúk a limitované kapacity ľudí. A sme pripravení aj na to, že budeme musieť kontrolovať testy alebo očkovacie preukazy. Informácie sa menia každým dňom, preto prosíme fanúšikov, aby boli trpezliví a počítali s možnými zmenami. Tam kde sme my, buďte aj vy. Dúfame, že nás v týchto náročných časoch prídete podporiť,vysvetľuje organizátorfestivalu.

Reklama

Tentokrát sa festival zameral na slovenskú a českú tvorbu. Tradične na ňom nemôže chýbať rocková stálica Kabát!

„Zahráme klasicky náš festivalový set, ktorý je takým prierezom všetkými našimi albumami. Tešíme sa na slovenských fanúšikov,“ hovorí Pepa Vojtek.

2. až 3. júna to okrem skupiny Kabát na TOPFESTEe roztočia slovenské koncertné stálice HEX, Horkýže Slíže, Billy Barman, Smola a Hrušky, Zóna A, Heľenine oči, No Control či slovenská punková skupina Konflikt, ktorá je na scéne už 30 rokov. Kultová kapela INEKAFE vystúpi v aktuálnej zostave líder Vratko Rohoň, bubeník Dodo Praženec a basgitarista Vlado Bis.

Reklama

„Koncertovanie nám veľmi chýbalo a tešíme sa, to je jasné. Aktuálne máme aj nový singel „Všetky skladby sveta“, je pomerne úspešný na youtube, tešíme sa aj na jeho živé prevedenie. Samozrejme zahráme aj hitovky „Ráno“, „Ružová záhrada“, „Ďakujeme vám“, „Úspešne zapojení“, „Špinavé objatie“ či „Spomienky na budúcnosť“,“ plánuje líder kapely Vratko Rohoň.

Na svoje si prídu priaznivci legendárnej formácie Queen. Jej najväčšie pecky odpáli českú skupina Ouennie, ktorá svojou tvorbou vzdáva hold britskej kapele. Počas svojej existencie sa Quennie stali uznávanou kapelou v Čechách aj v zahraničí a zaradili sa medzi svetovú špičku vo svojom žánri.

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Kapela Horkýže Slíže oznámila na 14.9.2021 vydanie nového albumu Alibaba a 40 krátkych songov 2. Okrem krstu, ktorý sa bude konať v Music a...

Kapely

Nový album kapely Horkýže Slíže Alibaba a 40 krátkych songov 2 sa oficiálne poleje alkoholom 14. septembra v známom nitrianskom hudobnom klube Music a...

Koncerty

Fantastická správa pre všetkých hudobných fanúšikov! 6. až 7. augusta vypuknú Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach, ktoré sú náhradou za festival Červeník. V amfiteátri zahrajú kapely...

Koncerty

Najväčší environmentálny benefičný open-air festival Ekofest otvorí svoje brány 19. júna 2021. Po 13-tich rokoch sa vracia na pôvodné miesto – do pekných záhrad Západoslovenského...