Koncerty

Festival Vrbovské Vetry 2020 zverejňuje prvé kapely

4.7.2020 sa vo Vrbovom uskutoční už štrnásty ročník Vrbovských Vetrov!

Zo zatiaľ potvrdených interpretov môžme spomenúť napríklad silné domáce mená ako Para, Bijou Terriér, či Medial Banana, legendárnu českú speváčku Janu Kratochvílovú, poľské folk-punkové zoskupenie Haňba, či skvelých Funny Fellows, s ktorými pocestujeme v čase na začiatok 20-teho storočia.

Samozrejmosťou budú aj festivalové klasiky ako Chikilikitua, Vrbovskí Vítazi, či Karpatské Chrbáty. Festival bude rozšírený aj o zónu pre deti a prvýkrát v histórii bude program začínať už o desiatej ráno. Kompletný zoznam účinkujúcich a sprievodného programu bude včas zverejnený, ale určite nebude núdza o ďalšie zaujímavé mená a  vtipné momenty.

Veľkou zmenou prejde aj festivalová gastro zóna, v ponuke bude široká ponuka piva, vrátane pivných špeciálov z dielne pivovaru Urpíner ako aj špeciálny stánok pre abstinentov, z ktorého bude mať iste najvačšiu radosť otec festivalu Braňo Jobus. Minulosťou sa stane aj festivalová mena Vrbovský Vrb. Novinkou bude triedenie odpadu priamo na mieste o ktoré sa postará NATUR-PACK. 

To Top