Koncerty

Filip Jančík prinesie nové aranžmány známej filmovej hudby do Starej tržnice

Mladý husľový virtuóz Filip Jančík si opäť pripravil špeciálny program pre návštevníkov nášho hlavného mesta. Po vypredanom koncerte na Bratislavskom hrade mieri do priestorov ikonickej Starej tržnice, aby vytvoril intímnu atmosféru počas Akustického večera filmovej hudby.

O Jančíkovi je známe, že rád prekonáva svoje vlastné mantinely. V roku 2019 bolo pre talentovaného hudobníka veľkou výzvou vytvoriť hudobno-svetelnú šou na jednej z najznámejších dominánt metropoly Slovenska. Teraz už vieme, že to bola trefa do čierneho. Pre vysoký dopyt pridal ešte špeciálny nočný koncert, aby si čo najviac fanúšikov mohlo vychutnať netradičné aranžmány skladieb z filmov Hra o tróny alebo Harry Potter a iných.

Ani v roku 2020 niet pochýb, že prinesie svojím poslucháčom veľkú zostavu kvalitných, neraz zahraničných, hudobníkov a iných zaujímavých hostí. Zatiaľ si však všetky prekvapenia necháva pre seba. Jedno je isté: Bratislava zažije Akustický večer filmovej hudby s osvieženým repertoárom a ďalšou unikátnou atmosférou.

Dvadsaťsedemročný Slovák okrem toho vystúpi aj v ďalších slovenských mestách. Započne tak turné po chrámoch, kostoloch a synagógach. Tešiť sa môžu fanúšikovia v Trnave, Lučenci, Banskej Bystrici, Žiline, Prešove, Košiciach, Nitre a dokonca aj v Partizánskej Ľupči.

Lístky na večer plný filmovej hudby si môžete zakúpiť na Predpredaj.sk.

To Top