Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Fink vystúpi v Bratislave už túto sobotu!

Multižánrový pesničkár Fink vystúpi v Bratislave už túto sobotu 14. októbra. Britský hudobník k nám zavíta pri príležitosti uvedenia svojho šiesteho albumu Resurgam, ktorý vydal na vlastnej značke R’COUP’D v polovici septembra.

V priebehu nasledujúcich mesiacov má Fink v rámci európskeho turné na pláne navštíviť 19 krajín vrátane Slovenska. Prvé záznamy z koncertov naznačujú, že Bratislavčanov v sobotu čaká veľký hudobný zážitok v zaplnenom klube. Lístky na bratislavský koncert sa totiž míňajú rýchlym tempom.

Slovenskí fanúšikovia Finkovu hudbu môžu poznať z jeho dvoch návštev hlavného mesta – najprv na mestskom festivale BA City Beats v roku 2014 a následne aj počas európskeho turné, ktoré sprevádzalo vydanie jeho predchádzajúceho majestátneho albumu Hard Believer v roku 2015. Na novej štúdiovke Resurgam sa Fink opäť posúva vpred. Tradične pohlcujúce skladby tentokrát dopĺňa výraznejšia hutná basa, jemné ‘synťáky’ v podaní producenta Flood-a (U2, PJ Harvey, Foals, The Killers), či saxofón. Atmosféru z koncertov dokumentujú už aj prvé videá, napríklad z Amsterdamu.

Reklama
Peter Bič Project konečne vyrážajú na turné

Anglický hudobník, momentálne žijúci v Berlíne, si počas svojej bohatej kariéry získal medzinárodné uznanie ako DJ, producent, interpret, skladateľ filmovej hudby ale aj spoluautor skladieb pre mená ako John Legend či Amy Winehouse. V rámci vlastnej tvorby je známy žánrovou pestrosťou, kombinovaním prvkov elektroniky, bluesu, folku, minimalistických orchestrálnych aranžmánov, ale hlavne živými vystúpeniami, ktoré sú dotiahnuté do posledného detailu.

Blížiaci sa bratislavský koncert bude mať aj jednu špecialitu. Pre návštevníkov je pripravené exkluzívne premietanie 35 minútového filmu MIXTISQUE, ktorý je kolážou rôznych dokumentárnych záberov, rozhovorov a hudobných inšpirácií v réžii Finka a jeho kapely. Film sa bude premietať ešte pred začiatkom koncertu. Klub MMC sa otvára o 19:00 a určite sa oplatí prísť načas. Koncert sa začína o 20:15.

Adam Ďurica sa chystá na turné a sľubuje program, aký ste ešte nevideli!

Vstupenky sú ešte stále k dispozícii v sieti Predpredaj za 18 eur, ale míňajú sa rýchlym tempom. Pokiaľ sa kapacita nenaplní, na mieste budú lístky dostupné za 23 eur.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...

Kapely

Legendárna bigbítová skupina The BUTTONS vydáva nový album. CD The  BUTTONS & Friends vznikalo 10 rokov a kapela si na neho pozvala hviezdnych hostí. Na...

Koncerty

„Všetky skladby sveta“ – to je názov dynamickej novinky od kultovej kapely INEKAFE! Vratko Rohoň a spol v nej opisujú ako, kedy a za akých okolností vznikajú...