Firma Stagg prichádza s novým PA-systémom a osvetlením!

0
17
views

Firma Stagg ktorá vyrába hudobné nástroje pre širokú skupinu muzikantov, či už to sú začiatočníci alebo tvrdý profíci prichádza s novinkou. V aktuálnej ponuke prichádzajú so širokým výberom osvetlenia a zvukovej techniky. Novinky od firmy Stagg si budete môcť pozrieť na živo keď si spravíte výlet do Londýna na tohtoročnú PLASA Show v Earls Court ktorá sa koná 9. až 12. septembra 2012. Na stránkach Firmy Stagg sme sa dočítali že na leto a jeseň chystajú ešte viac noviniek. Stagg vám ponúka výrobky niekoľko desiatok značiek.

Niečo o nových PA systémoch od výrobcu QTX

Mobilné PA systémy sú vybavené vstavaným zosilňovačom s výstupným výkonom 50 + 50W RMS
(LF + HF). Sú dodávané s dvojicou bezdrôtových VHF mikrofónov. Na zadnom paneli sa nachádza zabudovaný prijímač VHF mikrofónov, vstavaný zosilňovač, dva mikrofónne vstupy, linkový vstup AUX, USB / SD. Cena: 299 €
Mobilný systém 50+50W je super, protože je dodávaný s batériou a vydrží hrať bez elektriky približne 8 hodín.

Aktuálny katalóg 

Katalóg Párty novinky na grilu.

Katalóg svět zábavy.

O firme Stagg

Firma Stagg Music vznikla roku 1995 a od tejto doby sa jej podarilo svoju ponuku rozšíriť takmer do všetkých odvetví hudby a vďaka hustej distribučnej sieti dostať svoje produkty do celého sveta. Jej sídlo je možné nájsť v Belgicku, konkrétne v Bruseli. Tu sa tiež designujú všetky produkty Stagg, ktoré sú potom vyrábané v Ázii.

Ponuka firmy Stagg je veľmi široká. Od klasických strunových nástrojov, gitár a basgitár, cez bicie nástroje a perkusie až po nástroje dychové, rôznu audiotechniku, gitarové a basgitarové aparatúry či efekty, káble, stojany, struny, ladičky, metronómy a obaly a mnoho ďalšieho rôznorodého príslušenstva.

Základnou filozofiou celej firmy je ponúknuť hudobné nástroje a príslušenstvo za čo možno najatraktívnejší cenu a v najširšej možnej ponuke pri zachovaní dobrej kvalitatívnej úrovne. Najmä pre začínajúcich hráčov sú vďaka tomu nástroje Stagg veľmi dobrou voľbou.

Vďaka kvalite svojich produktov sa firme Stagg podarilo osloviť nielen amatérskych, ale i profesionálnych hudobníkov z celosvetovo známych kapiel. Ide napríklad o Marka Schulman z kapely speváčky Pink, Stephena Van Haestregta z Within Temptation, Paula Robinsona spolupracujúceho s Rodom Stewartom alebo Van Morrison, Nilsa Bergera z Dog Eat Dog, Jamie Olivera z UK Subs, Brama Steemanse z Janez Detd, Kurtis Smitha z The Brew, Réjane Turrel alebo Tony Liotta.