Novinky zo sveta hudby

Fishing Strip prichádzajú s novým videoklipom “Vianoce” !

Fishing Strip je mladá pop-punková kapela z Topoľčian.Vznikla v roku 2008 a za 4 roky odohrala množstvo vystúpení. Sponzoruje ich značka s oblečením a doplnkami FAMOUSsas.sk Rok 2012 im priniesol prvé CD – Držíme spolu , ktoré pokrstili v Topoľčanoch v kultúrnom dome. Český krst bol v Brne na Pop punk feste. Chalani prichádzajú s novým, dlho očakávaným singloma klipm zároveň “Vianoce“. Táto novinka uzrela svetlo sveta práve dnes ! Fishing Strip sú dôkazom toho, že pop-punk má na Slovensku stále svoje viditeľné miesto .


“Vianočnú pesničku sme chystali spraviť už minulý rok….ale zostaloto len pri tom plánovani. Tento rok v novembri sme sa dohodli s MG Production na natočení klipu. Pesnička vznikla viac menej narýchlo. Mali sme mnoho nápadov a stále sme niečo menily. Týždeň pred nahrávaním sme konečne spravili výslednu verziu. Pesničku sme nahrávali v štúdiu Exponent a o zvuk sa postaral Sanchez. Samotný videoklip bol nahrávaný vo Vianočnej Bratislave. Dúfam že sa Vám nová pesnička bude páčiť a celá kapela FS Vám praje Šťastné a Veselé Vianoce a šťastný Nový Rok :) :* !

Vianoce -stres, nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu, doma hádky ? Alebo pohoda, pokoj, pravý duch Vianoc? Takto to vidia chalani z Fishning Strip :

Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!