Zaujímavosti

Folkový spevák Róbert Fapšo prichádza s novým albumom Hudba je Láska!

Po minuloročnom úspešnom debutovom albume Jarné Piesne prichádza folkový spevák z Považskej Bystrice Róbert Fapšo s druhým albumom Hudba je Láska.

Názov albumu charakterizuje spevákov vzťah k hudbe ako silnému spojeniu so sebou a s poslucháčmi ktorým tak môže prostredníctvom slov v rodnej slovenčite predávať myšlienky, názory, pocity zo svojho najhlbšieho vnútra.

Róbert Fapšo sa venuje hudbe už 10 rokov a po pôsobeniach vo viacerých kapelách sa v ňom ustálila potreba písať vlastné piesne, vkladať do nich pocity z každodenných dní a hlavne hrať a dávať zo seba lásku k hudbe ľudom na živých vystúpeniach.

Na albume nájdete 7 piesní rôznych farieb a žánrov z ktorých každá vznikala postupne a dlho dozrievala a album tak pôsobí rozmanitejšie a dospelejšie.

Na albume boli použité rôzne zaujímavé zvuky, napríklad starý skoro 70 ročný orgán Hammond, meditačné zvuky mora z ostrova Gozo v závere skladby Pieseň Mora ale aj zborový spev viacerých hudobníkov z Považskej Bystrice v piesni To nie je málo a Hudba je Láska.

Na albume Róbert Fapšo spolupracoval s viacerými hudobníkmi, druhé vokály si zaspievali víťazka súťaže Mladý talent Katarína Marošiová, zakladateľka projektu AcaPeople Mária Fapšová. O basovú gitaru sa postaral Roman Depko známi aj z kapely Seventh Weapon, bicie a perkusie nahral Lukáš Kvaššay a huslové party nahrala Nina Žwaková .

O design sa postaral Juraj Vačko a celý album do podoby akú ju môžete počuť zmixoval a zmástroval Michal Zachar z Pine Hill Sound.

Album vychádza na streamovacích službách ale aj ako CD a krst sa uskutoční 28.9. v KC COOLTAJNERI v Považskej Bystrici.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE