Fotoreport: The Paranoid so svojím TU A TERAZ TOUR posúvajú vlastné hranice!

0
12
views

Nový album slovenskej metalovej kapely The Paranoid je vonku len pár týždňov, no do povedomia svojich fanúšikov sa dostal rekordným tempom. To dokazujú aj na úspešnom ‘Tu a teraz tour 2016’ s ktorým chalani postupne prejdú dokopy 14 miest po celom Slovensku a Česku. Tú domácu časť už majú za sebou a najbližšie ich uvidia už len fanúšici z českých miest Třebíč, Olomouc a z Prahy.

Tvrdé týždne príprav, špeciálna svetelná show pripravená na mieru, ale aj po domácky vyrobené CO2 delá (lebo kreativite sa medze nekladú) robia z tohto turné to najdokonalejšie aké kapela absolvovala. Na ceste ich sprevádza mnoho kapiel ako napríklad The Now, Sancez Amsterdam, SONS a iné. Počas energiou nadupaných koncertov nie je núdza okrem nových skladieb akými sú ‘Sirény’, ‘Spovedám sa’, či ‘Nemusím nič len zomrieť’ ani o overené klasiky, ktoré fanúšikov (a samozrejme fanúšičky) dostanú priam do tranzu.

Zaujímavou vsuvkov na posledných koncertov bola aj tzv. mannequin challenge, v ktorej kapela zastaví celý klub a výsledkom je geniálne video!

img_0671

img_0574

img_0408

img_0417

img_0586

img_0390

img_0270

img_0077

Tak isto stoja za to aj ich VIP lístky, ktoré okrem špeciálneho trička obsahujú aj prístup na zvukovú skúšku, fotenie sa s členmi kapely, či spoločný čas strávený pred koncertom. Osobne sme navštívili koncert v Trnave a Bratislave.

Autorom článku a fotografií je Viktor Hlavatovič. Viac nájdete na Facebooku a Instagrame!