Fotoreport: Richard Müller & Band dobili tržnicu dvakrát za deň!

0
12
views

Dvojkoncert Richarda Müller, ktorý sa konal včera vo večerných hodinách v bratislavskej historickej budove starej tržnice prilákal mnoho divákov. Na chuť si prišli milovníci kvalitnej hudby, keďže sa celý event niesol v komornom, ale zároveň veľkolepom duchu. Hit za hitom, ktoré počas dvom hodinového maratónu spevák vystriedal boli vkusne vyskladané z nového albumu ’55’, ale nechýbali ani overené klasiky ako ‘Milovanie v daždi’, či ‘Nahý’!

Richard Müller tradične sršal svojským humorom, ktorý u neho nie je nič nezvyčajné. Nevynechal napríklad ani jemne erotický príbeh z pražského letiska, ktorý vtipne nadviazal na svoju novinku z albumu ’55’ ktorou bola pieseň ‘Julia Roberts’, s ktorou má podľa jeho slov “jednostranný vzťah”.

Po prestávke bol Pán spevák obdarovaný (nie zlatým, nie platinovým) ale double platinovým albumom a koncert sa dostal do svojej silnejšej polovice. Dopomohol k tomu aj legendárny gitarista Michal Pavlíček, s ktorým si band strihol dva legendárne hity ‘Tlaková níž’ a ‘Cigaretku na dva ťahy’, ktoré diváci patrične ocenili dlhotrvajúcim standing ovation.

Zostavu v zložení Peter Markuljak – gitary, Matej Benko – klávesové nástroje, Martin Gašpar – kontrabas, Michal Žáček – dychové nástroje a Juraj Kuchárek – bicie nástroje, spolu s Richardom Müllerom môžete zažiť na živo ešte v Nitre, Ružomberku a Prievidzi v rámci ich ‘To najlepšie tour 2016’. Ďalšie koncerty v Žiline a Trenčíne sú už beznádejne vypredané.

img_0034

img_0044

img_0062

img_0078

img_0086

img_0091

img_0106

img_0121

img_0145

img_0240

img_0267

muller

Autorom článku a fotografií je Viktor Hlavatovič. Viac nájdete na Facebooku a Instagrame!