FOTOREPORT: While She Sleeps a Northlane ukázali Bratislave pravý metalcore!

0
210
views

Minulý týždeň sa v Majestic Music Clube odohral jeden z mála letných koncertov. Veď kto by s chodiť v lete keď je v chládku cez 30 stupňov ešte potiť do klubu? No minimálne všetci fanúšikovia kvalitného moderného metalcoru, ktorí sa v hojnom počte zišli práve na Karpatskej ulici minulú nedeľu.

Pod zastrešením organizácie TM Booking sa tam totiž odohral kvalitný koncert kapiel While She Sleeps a Northlane, ktorým robili support aj Novelists a Shvpes. Pôvodne sa mal celý event odohrať vo vedľajšom Randale, ale kvôli skvelej účasti fanúšikov sa nakoniec podarilo vypredať aj skoro celé MMC.

A dôvodov bolo hneď viac. Skvelé showky kapiel s výborným zvukom sa postarali o skvelý večer. A kto že to vôbec vystúpil?

While She sleeps je britská metalcorová kapela, ktorá má od roku 2016 na konte jeden miniabum a 3 štúdiové albumy. Posledný s názvom ‘You Are We’ vyšiel tento rok a práve s nim je pätica na turné, počas ktorého navštívia aj našu Bratislavu.

Kapela má vo svete metalu už svoje patričné miesto, o čom hovorí aj spolupráca s novodobom “kráľom metalcoru” Oli Sykesom zo známej partie Bring je The Horizon pri skladbe ‘Silence Speaks’.

Druhým headlinerom večera bola pre fanúšikov nemenej slávna partia z Austrálie hrajúca novodobý metalcore plný nevšedných a zaujímavých prvkom. Kapela Northlane má tak isto na konte tohtoročnej album a fanúšikovia sa dočkali novej jedinečnej show.


FOTOREPORT (autor: Wikes Hlavatovič)