Kapely

Fox Territory posílají pozdrav z léta, aby ti nebyla zima!

Letní vzpomínky o veselích veleknězích a lučním skotačení. Tak by se dal v kostce popsat nový klip prog/math rockových Fox Territory, který ukončuje éru jejich debutového alba Degressive Fusion. Audiovizuální počin Chia Tong je názornou ukázkou, jak psát chytlavou, živoucí a zapamatovatelnou instrumentální muziku. 

Fox Territory je instrumentální projekt mladých lidských bytostí z Přerova. Svůj debut vyhnali z klece kreativního procesu na jaře minulého roku a mnohými zahraničními kritiky bylo označeno za album roku. Nyní kapela vystupuje ze svého studiového pohovu a chystá se vydobýt si jméno nejzajímavější živé kapely z cz/sk scény, až za hranice jsoucna.

Skladba Chia Tong je posledním salutem a zároveň nejupřímnější prezentací desky.

Toto video je vynikajícím příkladem, jak nechat svoji osobitost zářit a že je v naprosté nátuře se uvolnit a tancovat, i kdyby cokoliv.

Stvořitelé projektu nyní připravují tři nové skladby, kterým se dostane světlo světa, tedy i světa digitálního letos na jaře. Novinou je zároveň osobně odůvodněný odstup zakládajícího člena Michala Gálíka, který však dává za vznik nové iniciativě, podnětům a stávající náhradou se stává šikovný kytarista David Gašpár. Pro nejnovější zprávy sledujte Fox Territory na Facebooku, Bandcampu a Instagramu.

To Top