Koncerty

George Kollias predstaví svoju Drum Clinic v Košiciach!

V Košiciach sa pomaly, ale isto pripravuje skutočne lahôdka pre všetkých metalových bubeníkov, ale aj „obyčajných“ milovníkov smrtiaceho kovu! 

Do metropoly východu, konkrétne zrekonštruovaného rockového klubu Collosseum, sa totiž chystá mimoriadny hosť so svojím plnohodnotným programom. Známy bicmen a ozajstný majster svojho oboru, George Kollias z Grécka a dlhoročný člen legendárnych egyptológov NILE. S nimi George nahral päticu dlhohrajúcich albumov vrátane posledného zárezu s názvom „What Should Not Be Unearthed“ z roku 2015.

Muž s neuveriteľnou technickou zručnosťou a obrovským zmyslom pre detail, vypráši dušu zo svojich paličiek a blán už na budúci piatok, teda 17. novembra v spomínanom Collosseu. Jeho workshop/drum clinic a prehliadka závideniahodných schopností určite nikoho nenechá chladného a poriadne preverí statiku miestnych stien.

Svoju účasť tentokrát prisľúb i ďalší majster svojho oboru, ukrajinský hromotlk Eugene Ryabchenko zo spriaznených diablových pomocníkov VITAL REMAINS.

Vstupenky si môžete zakúpiť vopred v klube Collosseum, prípadne pri vstupe na mieste konania pred samotným začiatkom akcie. Viac nájdete tu.

To Top