Zaujímavosti

Gitara podpísaná výnimočnými hudobníkmi!

Hudobný portál MUSIC ZONE sa rozhodol vytvoriť špeciálnu gitaru plnú podpisov od známych a výnimočných hudobníkov a umelcov! Na svete už síce jedna takáto gitara existuje a podpísali sa na ňu Eric Clapton, Jimmy Page, Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood, Brian May, Liam and Noel Gallagher, Jeff Beck, Pete Townshend, Ray Davies, David Gilmour, Tony Iommi, Mark Knopfler, Angus and Malcolm Young, Paul McCartney a Sting.

Na našu gitaru Fender Squier Bullet Stratocaster však chceme zozbierať podpisy od legendárnych hudobníkov a umelcov zo Slovenska. Po zozbieraní podpisov bude gitara putovať po hudobných kluboch a baroch, kde si ju budete môcť pozrieť. Podpisy zbierame pri každej príležitosti, ale pre zaplnenie celej gitary nám to bude ešte chvíľu trvať :) Každý nový podpis budeme zverejňovať v galérií tohto článku. Ďakujeme Vám za podporu!

Prvý podpis nám venoval legendárny spevák a hudobník Peter Nagy

Petra sme zastihli na koncerte v bratislavskej Petržalke kde hral so svojou kapelou Indigo pri príležitosti podujatia Dni Petržalky 2016. Koncert bol ako vždy fantastický a Peter Nagy spolu s kapelou Indigo zahrali skladby ako Chráň si svoje bláznovstvá, Revolver a Muzika,  Až sa znova narodím, So mnou nikdy nezostárneš, Krásny zadok, Marcel z malého mesta, Psi sa bránia útokom a mnohé ďalšie. Ako povedal moderátor podujatia Roman Pomajbo: “Čo pesnička to hit”. Ďakujeme Petrovi, že to s nami začal a my sa tešíme na ďalších významných hudobníkov :-)

dav

Ďalší podpis nám na gitaru venoval Forus z INE KAFE!

Po Petrovi Nagyovi sa nám podarilo stretnúť sa s ďalším Petrom. Tentokrát to bol basgitarista kapely INE KAFE Peter Fóra alias Forus, s ktorým sme sa stretli na zaujímavom mieste, na Lodi Kormorán III. Táto loď sa nachádza na Tyršovom nábreží a je známa aj ako Sun Deck freedom bar. Ďakujeme za podporu nášho projektu a tešíme sa na skvelé letné koncerty INE KAFE!

sdr

 Jimi Cimbala nám venoval podpis na Rock Show Vráble 2016

Jimi Cimbala Absolvoval hru na klasickú gitaru na Topoľčianskom konzervatóriu. Tento nástroj vnímal odmalička, cvičiť na nej začal hneď ako ju udržal v rukách a premiérové vystúpenie mal už ako šesťročný na školskej akcii a odvtedy koncertuje v podstate nepretržite.. Hudba sa stala jeho životnou náplňou a v súčasnosti má na konte mnohé spolupráce s interpretmi doma i v zahraničí.Za všetkých spomeňme Lucii Bílou, Paľa Haberu, Elán, Horkýže Slíže, Desmod, Iné Kafe, Richarda Mullera či Ewu Farnú. K jeho prvým skutočným úspechom patrilo známe sólo v skladbe Voda čo ma drží nad vodou od skupine Elán, ktoré nahral, ako 18 ročný.jimi-cimbala

Gitaru nám podpísal aj Petr Janda z legendárnej kapely Olympic

Vo Vrábľoch sme sa stretli aj s Petrom Jandom, ktorý nám našu gitaru podpísal a dokonca si na nej zahral pár akordov. Olympic hral v meste Vráble pri príležitosti 14. ročníka tradičného hodového koncertu a prezradil, že mesto Vráble pozná vďaka podniku Tesla Vráble.

Lucie Bílá nám venovala podpis na gitaru

Pri príležitosti Hodového koncertu 2018 vo Vrábľoch sme sa stretli aj s fantastickou speváčkou Lucie Bílou, ktorá nám venovala svoj podpis a následne s gitarou takto zapózovala.

To Top