Kapely

Glad for today – get „ready for a show“, ať už je jakákoli!

Hradecká parta Glad For Today vydává nové EP s názvem „Ready for a Show“. Pod názvem si lze představit mnohé, každopádně myšlenka GFT je jasná. Novou plackou chtějí v okolí probudit lásku, vzájemnou náklonnost a v neposlední řadě taky sebejistotu jednotlivců. Spoustě lidí údajně chybí síla chopit okamžik do vlastních rukou a vykročit z každodenního stereotypu, proto hradečáci přináší trochu světla do občasných temnot dnešního světa.

Spolu s hradeckými spřízněnými dušemi The Valentines kluci desku 1.12. pokřtili a nyní už je obsah i na YouTube. V následujících dnech se dočkáme i písniček na Spotify a ostatních hudebních platformách. Mimo CDs bude brzy k mání taky nová várka tématicky laděného merche. 

Nová tvorba GFT přináší mimo řvaných pasáží hlavně pořádnou dávku chytlavých melodií linkujících libozvučné texty. Při poslechu desky nás GFT provedou celkově 5ti písněmi:

– Don’t Forget
– Breathing
– The Light
– Little Things
– Ready for a Show

Za zvukem tohoto EP tentokrát stojí Damian Kučera z kapely Skywalker. „Nemohli jsme udělat lepší krok, než jít tuhle zásadní desku nahrát právě k Damčovi. Skvělá atmosféra, přátelskej přístup na úrovni a k tomu všemu litry kávy. Co víc?“ – shodují se GFT. Vizuální podobu potom dostal na starosti Nikolas Havel, ex-frontman pražských Stifled.

Glad For Today aktuálně bookují koncerty na rok 2019 a slibují vydatnou dávku lásky a přátelství. Otázka zní tedy jasně… are you ready for a show?

To Top