Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Google na Slovensku spustil platené YouTube

O platenom YouTube sa hovorilo už dlho a konečne prišiel aj na Slovensko. Google priniesol hneď dve novinky a to YouTube Premium, vďaka ktorej môžete sledovať videá bez reklám a YouTube Music!

Väčšinu z nás asi poteší YouTube Music, ktorá prepája tradičnú hudobnú službu a svet YouTube videí. Pri prehrávaní hudby v aplikácií si môžete zvoliť aj možnosť prehrania videoklipu. Služba sľubuje obrovské množstvo originálneho obsahu a tešiť sa môžete aj na rôzne remixy a cover verzie známych hitov.

YouTube Music je dostupná v troch rôznych verziách. Prvou je Free verzia, ktorá však obsahuje reklamy a nie je dostupné prehrávanie na pozadí ani počúvanie skladieb offline. Platená verzia YouTube Music Premium stojí 5,99 eura mesačne a v ponuke je aj balík YouTube Music Family plan, ktorý stojí 8,99 eura mesačne a umožňuje používať službu až 6 rodinným príslušníkom.

Reklama

Google predstavil aj kľúčovú vlastnosť YouTube Music. Má to byť pokročilá schopnosť vyberania vhodných skladieb a schopnosť učiť sa podľa preferencií používateľa.

Vráťme sa však k YouTube premium. Táto služba stojí 7,19 eura mesačne a ponúka sledovanie YouTube videí bez akýchkoľvek reklám a v cene je aj služba YouTube Music. Obe služby si môžete vyskúšať na 1 mesiac úplne zdarma.

Ak máte chuť, určite tieto služby vyskúšajte. Výhodou sú naozaj prepracované aplikácie a služba pre počítače s oficiálnymi albumami, zoznamami skladieb, singlami a ďalším obsahom.

Reklama
Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT bola z dôvodu pandémie koronavírusu, nútená zrušiť minuloročné európske turné, vrátane slovenského koncertu, ktorým chcela okrem úspechu posledného albumu osláviť...

Správy

Ak sa považujete za skutočného milovníka kapely Metallica a rocku všeobecne, potom by ste TOTO určite mali vidieť! Nebývalý projekt, v ktorom profesionálna rocková...

Správy

Tak toto tu ešte nebolo! Kapela Iconito, ktorá je známa tým, že spája pop s folklórom, sa tentoraz dala dokopy s raperom Majselfom. Výsledkom je vskutku...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...