Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Google na Slovensku spustil platené YouTube

O platenom YouTube sa hovorilo už dlho a konečne prišiel aj na Slovensko. Google priniesol hneď dve novinky a to YouTube Premium, vďaka ktorej môžete sledovať videá bez reklám a YouTube Music!

Väčšinu z nás asi poteší YouTube Music, ktorá prepája tradičnú hudobnú službu a svet YouTube videí. Pri prehrávaní hudby v aplikácií si môžete zvoliť aj možnosť prehrania videoklipu. Služba sľubuje obrovské množstvo originálneho obsahu a tešiť sa môžete aj na rôzne remixy a cover verzie známych hitov.

YouTube Music je dostupná v troch rôznych verziách. Prvou je Free verzia, ktorá však obsahuje reklamy a nie je dostupné prehrávanie na pozadí ani počúvanie skladieb offline. Platená verzia YouTube Music Premium stojí 5,99 eura mesačne a v ponuke je aj balík YouTube Music Family plan, ktorý stojí 8,99 eura mesačne a umožňuje používať službu až 6 rodinným príslušníkom.

Reklama

Google predstavil aj kľúčovú vlastnosť YouTube Music. Má to byť pokročilá schopnosť vyberania vhodných skladieb a schopnosť učiť sa podľa preferencií používateľa.

Vráťme sa však k YouTube premium. Táto služba stojí 7,19 eura mesačne a ponúka sledovanie YouTube videí bez akýchkoľvek reklám a v cene je aj služba YouTube Music. Obe služby si môžete vyskúšať na 1 mesiac úplne zdarma.

Ak máte chuť, určite tieto služby vyskúšajte. Výhodou sú naozaj prepracované aplikácie a služba pre počítače s oficiálnymi albumami, zoznamami skladieb, singlami a ďalším obsahom.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Elektrická gitara zmenila dejiny hudby. (Nielen) rockoví gitaristi ako Eddie Van Halen či Jimi Hendrix sa vo svojej najlepšej ére rovnali bohom. Ak chcete...

Novinky zo sveta hudby

Frontman nemeckej skupiny Rammstein Till Lindemann vydal novú sólovú pieseň. Ide o starú vojenskú baladu Любимый город „milované mesto,“ ktorá je naspievaná v ruštine...

Novinky zo sveta hudby

Legendárna slovenská kapela Horkýže Slíže využíva „nútenú“ pauzu od koncertovania na tvorbu nového materiálu. Podľa slov speváka Kuka pôjde o pokračovanie albumu Alibaba a...

Novinky zo sveta hudby

Francúzska progresívna death metalová kapela Gojira prichádza s novinkou, ktorá ašpiruje na najlepší metalový album roka. V poradí siedmy štúdiový album má názov Fortitude a obsahuje jedenásť...

Reklama