Kapely

GORILLAZ oznámili vydanie ďalšieho albumu

Zdá sa, že Damon Albarn a spol prežívajú naozaj tvorivé obdobie. Rok po veľkolepom návrate v podobe albumu Humanz už plánujú rozšíriť diskografiu o ďalšiu položku.

Nové nahrávky vznikli vo februári v Londýne, tentokrát v podstatne užšej zostave. Medzi hosťami figurujú len jazzový gitarista George Benson, veterán americkej tanečnej scény Jamie Principle a Snoop Dogg. Ak sa máme držať príbehu najslávnejšej animovanej kapely sveta, v londýnskom štúdiu 13 sa zišlo kreatívne jadro 2D, Noodle a Russel Hobbs doplnené o šéfa Ganggreen Gangu, ktorý si hovorí Ace a ktorý v Gorillaz momentálne zaskakuje za indisponovaného Murdoca Niccalsa

Zároveň so správou o novinke The Now Now skupina publikovala nové video a ohlásila termíny letných koncertov. Klip Humility režíroval maliar a animátor Jamie Hewlett, ktorý základné obrázky urobil vo Venice Beach v Kalifornii. Do hlavnej postavy obsadil amerického komika Jacka Blacka. Okrem Humility, kde hosťuje jazzman George Benson, je v digitálnych službách dostupná aj skladbaLake Zurich.

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top