Guitar&Gear: Martin Ondrejička a Michal Kolejak z rust2dust

0
27
views

Ahojte gitaristi. Volám sa David Strieženec a aj ja som gitarista (Bluesraiders, Storyum, Royko Passage…) ako asi aj vy všetci. Už pekne dlhý čas pozerám seriál od Premier Guitars – Rig Rundown a stále som čakal, že niekto niečo podobné vymyslí aj na Slovensku.

Mňa vždy zaujímalo, na čom hrajú naši domácí hrdinovia, aké majú aparáty, či sa to dá aspoň trochu porovnať so svetovou prvou ligou. Tak som sa do toho pustil a spolu s chalanmi z We Love Guitar Vám s radosťou chceme predstaviť nový seriál Guitar&Gear plný rozhovorov a zaujímavostí. Viac o našom seriály nájdete na facebookovej stránke Guitar&Gear.

V dnešnej časti pokračujeme v predstavovaní členok kapely rust2dust a ich gitarového gearu. Konkrétne sú našimi hosťami gitaristi Martin Ondrejička a Michal Kolejak a tešiť sa môžete na množstvo gitár od Pána gitarára Sivčáka ale ale aj iné zaujímavé kúsky a veľa efektov.

Ako bonus si pre Vás chalani pripravili na koniec videa súťaž o ich nové CD s názvom Vortex, ktoré vydali tento rok. Prajeme príjemné pozeranie a ak ste ešte nevideli minulotýždňovú časť s basákom Ernim tak ju nájdete TU.