Viac...

GUITAR&GEAR – Na čom hrá Jozef Reznik? (PARA a Walter Schnitzelsson)

Článok prečítate za: 1 min.

DRUHÁ SÉRIA JE TU!!! Guita&Gear je seriál pre gitaristov a hudobníkov, ktorý vznikol zo spolupráce hudobného portálu MUSIC ZONE a hudobníka, gitaristu a teraz aj moderátora Davida Strieženca.

Po úspešnej prvej sérií, ktorú nájdete na Youtube a po troch letných špeciáloch (Oceans Ate Alaska, Apocalyptica a Papa Roach)  je tu späť s vylepšenou sériu Guitar&Gear 2.0. Do pilotného dielu sme si zavolali naozaj luxusného hosťa, s ktorými sme sa stretli priamo na pódiu v Nitre.

Našim druhým hosťom v druhej sérií je gitarista Jozef “Rezeň” Reznik, ktorý nám predstavil svoj gear hneď z oboch kapiel, v ktorých hrá. Ide o známu skupinu PARA a indie-rockových Walter Schnitzelsson. Vyspovedal ho klasicky náš moderátor David. Čo nie je klasické, je minutáž, pretože tento dieľ má skoro hodinu! Tak sa usaďte a vychutnajte si Váš seriál. (PS: Ospravedlňujeme sa za roztrasený obraz a občasné chrapčanie, či prepísknutý zvuk – zabudli sme si zobrať statív. Išlo ešte o diel pred celým letným špeciálom… Ďalší dieľ už profi stabilizovaný!!!)

POPROSÍME VÁS, AK SA VÁM NAŠA SÉRIA GUITAR&GEAR PÁČI, NEZABUDNITE JU PODPORIŤ SVOJÍM “LAJKOM”, KOMENTÁROM, PRÍPADNE VIDEO ALEBO ČLÁNOK ZDIEĽAJTE. TERAZ UŽ ALE POĎME NA SAMOTNÉ VIDEO!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top