Viac...

GUITAR&GEAR – Na čom hrá Jozef Reznik? (PARA a Walter Schnitzelsson)

DRUHÁ SÉRIA JE TU!!! Guita&Gear je seriál pre gitaristov a hudobníkov, ktorý vznikol zo spolupráce hudobného portálu MUSIC ZONE a hudobníka, gitaristu a teraz aj moderátora Davida Strieženca.

Po úspešnej prvej sérií, ktorú nájdete na Youtube a po troch letných špeciáloch (Oceans Ate Alaska, Apocalyptica a Papa Roach)  je tu späť s vylepšenou sériu Guitar&Gear 2.0. Do pilotného dielu sme si zavolali naozaj luxusného hosťa, s ktorými sme sa stretli priamo na pódiu v Nitre.

Našim druhým hosťom v druhej sérií je gitarista Jozef “Rezeň” Reznik, ktorý nám predstavil svoj gear hneď z oboch kapiel, v ktorých hrá. Ide o známu skupinu PARA a indie-rockových Walter Schnitzelsson. Vyspovedal ho klasicky náš moderátor David. Čo nie je klasické, je minutáž, pretože tento dieľ má skoro hodinu! Tak sa usaďte a vychutnajte si Váš seriál. (PS: Ospravedlňujeme sa za roztrasený obraz a občasné chrapčanie, či prepísknutý zvuk – zabudli sme si zobrať statív. Išlo ešte o diel pred celým letným špeciálom… Ďalší diel už profi stabilizovaný!!!)

POPROSÍME VÁS, AK SA VÁM NAŠA SÉRIA GUITAR&GEAR PÁČI, NEZABUDNITE JU PODPORIŤ SVOJÍM “LAJKOM”, KOMENTÁROM, PRÍPADNE VIDEO ALEBO ČLÁNOK ZDIEĽAJTE. TERAZ UŽ ALE POĎME NA SAMOTNÉ VIDEO!

To Top