Guitar & Gear

GUITAR&GEAR: Na čom hrá kapela Korben Dallas?

Článok prečítate za: 1 min.

DRUHÁ SÉRIA JE TU!!! Guita&Gear je seriál pre gitaristov a hudobníkov, ktorý vznikol zo spolupráce hudobného portálu MUSIC ZONE a hudobníka, gitaristu a teraz aj moderátora Davida Strieženca.

Po úspešnej prvej sérií, ktorú nájdete na Youtube a po štyroch letných špeciáloch (Oceans Ate Alaska, Kabát, Apocalyptica a Papa Roach)  je tu späť s vylepšenou sériu Guitar&Gear 2.0.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Dnes nás čaká veľmi špeciálne a hlavne zábavné video, v ktorom sme na vyspovedali skupinu KORBEN DALLAS na ich poslednom bratislavskom koncerte. Konkrétne sme si pripravili rozhovor s triom JURAJ BENETIN, LUKÁŠ FILA a špeciálny člen koncertnej zostavy ĽUBO PETRUŠKA. Rozhovor je naozaj vtipný, keďže pri každom rozhovore (s Jurajom aj Lukášom) musel asistovať Ľubo, kvôli doplneniu technických informácií. Veď viac už uvidíte priamo vo videu.

POPROSÍME VÁS, AK SA VÁM NAŠA SÉRIA GUITAR&GEAR PÁČI, NEZABUDNITE JU PODPORIŤ SVOJÍM “LAJKOM”, KOMENTÁROM, PRÍPADNE VIDEO ALEBO ČLÁNOK ZDIEĽAJTE. TERAZ UŽ ALE POĎME NA SAMOTNÉ VIDEO!

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top