Guitar&Gear: Rozhovor s Matejom Turcerom z kapely From Our Hands

0
20
views

Ahojte gitaristi. Volám sa David Strieženec a aj ja som gitarista (Bluesraiders, Storyum, Royko Passage…) ako asi aj vy všetci. Už pekne dlhý čas pozerám seriál od Premier Guitars – Rig Rundown a stále som čakal, že niekto niečo podobné vymyslí aj na Slovensku.

Mňa vždy zaujímalo, na čom hrajú naši domácí hrdinovia, aké majú aparáty, či sa to dá aspoň trochu porovnať so svetovou prvou ligou. Tak som sa do toho pustil a spolu s chalanmi z We Love Guitar Vám s radosťou chceme predstaviť nový seriál Guitar&Gear plný rozhovorov a zaujímavostí. Viac o našom seriály nájdete na facebookovej stránke Guitar&Gear.

Je tu náš desiaty diel a s ním opäť jeden skvelý hosť. Tento týždeň sme sa pozreli na gear gitaristu z kapely From Our Hands, Mateja Turcera a boli sme ho navštíviť priamo v jeho štúdiu PULP. Gearu síce nie je veľa, ale rozprávanie stojí za to, keďže okrem krásnej gitary od PRS Guitars a legendárneho KEMPER-a si ukážeme aj rýchlokurz nahrávania gitár pomocou mikrofónom. Určite to stojí za to a tešíme sa na vaše ohlasy.