Viac...

Guitar&Gear: Rozhovor s gitaristom Henrym Tóthom

Ahojte gitaristi. Volám sa David Strieženec a aj ja som gitarista (Bluesraiders, Storyum, Royko Passage…) ako asi aj vy všetci. Už pekne dlhý čas pozerám seriál od Premier Guitars – Rig Rundown a stále som čakal, že niekto niečo podobné vymyslí aj na Slovensku. Mňa vždy zaujímalo, na čom hrajú naši domácí hrdinovia, aké majú aparáty, či sa to dá aspoň trochu porovnať so svetovou prvou ligou.

Tak som sa do toho pustil a spolu s chalanmi z We Love Guitar Vám s radosťou chceme predstaviť nový seriál Guitar&Gear plný rozhovorov a zaujímavostí. Viac o našom seriály nájdete na facebookovej stránke Guitar&Gear.

S radosťou vám chceme ukázať rozhovor s Henrym Tóthom, na ktorý sme sa veľmi tešili. V minulosti sa podielal na štúdiových spoluprácach s najväčšími slovenskými hviezdami, akými sú Elán, Marika Gombitová, Richard Muller, či Paľo Habera, v Eláne dohodca roky aktívne hrával a dnes nám ukáže svoj gear! Nájdete tam krásne kúsky, medzi ktorými je aj kúsok od Sivčák Guitars a ďalšie zaujímavé nástroje so zaujímavou históriou.

Video má skoro hodinu, a z toho 1/3 Henry hrá a oboznamuje nás so svojím pedalboardom. Tak prajeme Vám príjemné pozeranie a ak sa Vám video páči, určite nám dajte odber, like a môžete video aj zdieľať.

To Top