Viac...

GUITAR&GEAR s PAPA ROACH: Ako nahrávajú v štúdiu, koľko trvá vymyslieť pieseň a všetko o ich geare! (video)

Článok prečítate za: 1 min.

Guita&Gear je seriál pre gitaristov a hudobníkov, ktorý vznikol v zo spolupráce hudobného portálu MUSIC ZONE a hudobníka, gitaristu a teraz aj moderátora Davida Strieženca. Po úspešnej prvej sérií, ktorú nájdete na Youtube je tu späť s vylepšenou sériu Guitar&Gear 2.0, ktorá začne pravidelne bežať od začiatku septembra

Aby sme ale nespali na vavrínoch, pripravili sme si pre vás špeciálnu nepravidelnú sériu “STAGE SPECIAL”, ktorá Vám priblíži pódiové setupy (nielen) slovenských kapiel.

V DNEŠNEJ ČASTI SME SI PRE VÁS PRICHYSTALI EXKLUZÍVNY ROZHOVOR S ČLENMI SKUPINY PAPA ROACH. KONKRÉTNE TO BUDE GITARISTA JERRY HORTON A BASGITARISTA TOBIN ESPERANCE, KTORÍ NÁM PREZRADIA VEĽA ZAUJÍMAVÝCH INFORMÁCIÍ!

Čo všetko nám chalani prezradili?

Musíme priznať, že boli naozaj skvelý a porozprávali nám o veľa veciach. Napríklad prečo si vybrali práve Schecter. Bola to prvá firma, ktorá súhlasila so sponzorovaním, a sú ku mne veľmi dobrí. Spravia mi všetko, čo chcem. Gitary sú skvelé, aj firma, a ľudia tiež. Ľudia, čo robia USA custom shop sú skvelí.”, prezradil Jerry.

Určite Vás zaujme akým spôsobom skladajú Papa Roach svoje piesne. “Keď začneme písať song, máme ho hotový za deň. Niekedy dva. Ak to trvá dlhšie, ideme od toho preč.”.

Jerry mal dokonca so sebou na Slovensku aj úplnú novinku – Fractal AXE FX III. K tej nám jeho technik prezradil mnoho informácií: “Je to upgrade z predošlého Axe FX II XL plus. V podstate to má omnoho viac procesovej sily. Nový Quad Core procesor, a tonu pamäte.”

VIAC UŽ ALE VO VIDEU!

To je anglicky, ale pripravili sme si pre Vás aj slovenské titulky, tak si ich nezabudnite zapnúť! 🙂

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top