Guns and Roses Tribute odpália v bratislavskom Clube Hron najlepšiu Halloween party!

0
7
views

Najlepšia Haloween party v najlepšom clube v Bratislave. Zažite neopakovateľnú párty v maskách, skvelú hudbu, výborné drinky! 

Viac ako dvojhodinová show plná hitov od legendárnych Guns N’ Roses v podaní bratislavských Guns N’ Roses Tribute Slovakia – kapely ktorá okrem slovenských a českých podií koncertovala aj v Rusku, Nemecku a Poľsku. Počas večera bude vyhodnotená najlepšia maska a po Guns N’ Roses Tribute sa môžete baviť až do rána, pretože zábavu prevezme obľúbený DJ Boccacio!

Skupina Guns N’ Roses sa v roku 1987 celosvetovo preslávili svojim debutovým albumom Appetite for Destruction, z ktorého sa dodnes predalo viac ako 35 miliónov kópií. V rokoch 1987 – 1993 zaznamenala skupina množstvo obrovských úspechov. Ale v dôsledku drogových a alkoholových závislosti jednotlivých členov skupiny a sporov s kontroverzným spevákom Axlom Roseom, skupinu postupne opustili všetci pôvodní zakladatelia a najslávnejší členovia, gitaristi Izzy Stradlin a Slash, bubeník Steven Adler, či basgitarista Duff McKagan.

V roku 1993 skupina poslednýkrát vystúpila v tejto tradičnej zostave, potom nasledovalo obdobie úpadku a neúspechov, vnútorných rozporov v kapele, ktoré vyvrcholili do odchodov jednotlivých členov a odmlčanie sa kapely na dlhšiu dobu.

Viac informácií o Haloween party nájdete na www.clubhron.sk