Viac...

Helena Vondráčková vydáva limitovanú edíciu 4CD s názvom Dnes

Článok prečítate za: 1 min.

Komplet Dnes obsahuje štúdiové albumy, ktoré Helena Vondráčková nahrala v tejto dekáde – Touhy, Kouzlo Vánoc, Dávno vím svý a ako novinku pridáva audiozáznam televízneho zostrihu narodeninového koncertu Já půjdu dál, ktorým tento rok v apríli Helena zahájila v Bobycentre v Brne rok osláv svojho životného jubilea.

Zazneli na ňom najväčšie hity spolu s tými najnovšími, atraktívny koktejl štýlov, a cappela kúsok so skupinou Fragile a duety s Leonou Machálkovou, Jitkou Zelenkovou. „Velmi mě potěšila nabídka na vydání souhrnu mojí práce za poslední léta. Vzhledem k tomu, že je takto moje tvorba z této dekády představena v koncentrované podobě, je o to víc patrné, že nacházím stále nové a talentované autory a spolupracovníky a jdu stále dál,“ hovorí k edícii Helena Vondráčková.

Speváčka, tanečnica a herečka Helena Vondráčková patrí už niekoľko dekád k absolutnej špičke českej a slovenskej hudobnej scény.  Jej teritórium ale presiahlo aj ďaleko za hranice republiky – úspech slávila v mnohých krajinách  a niekoľkých kontinentoch, je stálym hosťom na slovenských, poľských a nemeckých pódiach. Významné sú aj jej filmové počiny a výraznú úlohu v jej kariére hrajú aj muzikálové úlohy.  Speváčka s povesťou totálnej profesionálky tento rok oslávila významné životné jubileum.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!