Koncerty

Helloween odštartuje svoje turné vo Zvolene, lístky sa rýchlo míňajú!

Spomínate si na Helloween – Pumpkins United ? Kto to zažil, nemôže zabudnúť. Obrie svetové turné,  ktoré zasiahlo aj Slovensko a na ktorom Helloween s navrátivšími členmi z najslávnejšieho obdobia pútalo toľko pozornosti, že koncerty skupinu videlo v rokoch 2017-2018 viac ako 1,5 milióna fanúšikov po celom svete ! A niekoľko stotisíc navyše aj na pôvodne neplánovaných koncertoch v južnej Amerike v roku 2019!

Každý, kto bol v beznádejne vypredanej Bratislave (NTC, 26.11.2017), dodnes spomína. Fantastická a vyčerpávajúca 3-hodinová show, prierez celou tvorbou skupiny odspievaný všetkými tromi spevákmi … Dychberúce spomienky na najslávnejšiu éru a aj ďalšie skvelé roky hamburských „otcov power metalu“…

Nič iné, ako to že ku kapele sa Michael Kiske a Kai Hansen pridali nastálo, sa už nemohlo udiať. Z toho logicky vyplývajúce urovnanie vzťahov a vrátenie sa vnútornej chémie skupiny plynule prešlo do písania nových skladieb a Helloween pripravili a nahrávajú nový album ! Ak tomu ešte stále niekto nemôže uveriť, tak v lete 2020 vyjde nový album so všetkými žijúcimi pôvodnými hudobníkmi formácie a na to nadviaže obrie svetové turné 2020-2021.

A čo to znamená pre Slovensko ? Skupina sa ku svojim verným fanúšikom vráti a to megakoncertom, ktorý bude zároveň znamenať obrovskú poctu slovenským priaznivcom kapely vo forme začiatku svetového práve turné U NÁS!

Dátum 26.9.2020 si zapamätá každý hardrockový, heavymetalový alebo aj ostrejší fanúšik ťažkého kovu: všetko to vybuchne vo Zvolene na zimnom štadióne!

Pripravte sa na dokonale zvládnutú kombináciu ešte viac vyšperkovaného koncertu, obrej scény, výbušného mixu najznámejších skladieb skupiny s prímesou niekoľkých noviniek!

Nezabúdajme však, že aj zvolenský „zimák“ nemá neobmedzenú kapacitu a obrie pódium uberie z priestoru, takže sa treba zariadiť s nákupom vstupenky podľa toho. Kapacitne je to vo Zvolene síce lepšie ako v NTC alebo dokonca v Inchebe, ale je to plus niekoľko sto miest navyše. A keďže bratislavský koncert bol beznádejne vypredaný mesiac predtým, kúpte si vstupenky v sieti Ticketportal už teraz. Vianočné ceny budú platné do 1.1.2020 alebo do vypredania prvej várky vstupeniek – 1000 ks dokopy do všetkých sektorov ! Začíname od 29€.

To Top