Novinky zo sveta hudby

Herečka a speváčka Barbora Žilecká vydáva svoj druhý autorský singel s názvom IN LOVE!

Herečka a speváčka Barbora Žilecká vydáva svoj druhý autorský singel s názvom IN LOVE!

Barbs sa venovala prevažne herectvu, no posledný rok sa sústreďuje prevažne na spevácku kariéru. Prespievala zopár coverov, naposledy sa predstavila v akustickej verzii Wicked Game /Chris Isaac/ s pôsobivým sexi videoklipom pod vedením filmára a fotografa Dávida Mináča.

Minulý rok sa pustila do vlastnej tvorby, jej prvá autorská skladba má názov Aprils Fool. Barbs pôsobí momentálne v New Yorku, presne tam aj vznikla jej druhá skladba IN LOVE.

,,Text som mala v hlave uz dlhšie, s príchodom do Ameriky sa mi ustálil a vedela som, čo ním chcem povedať. Je o milovaní a spoznávaní nových ľudí a zároveň ich stratách.. O tom, ako sme v živote raz hore a raz dole a ako veľmi potrebujeme podporu aj v tých náročných chvílach a ako je dôležité neprestajne snívať a nepadnúť na zem.”

Práve New York dáva Barbs veľa inšpirácie, momentálne pracuje na ďalších autorskych piesňach, rozbieha kapely a začína viac spolupracovať s DJom a producentom Switch2Smile, ktorý ju nedávno oslovil na spoluprácu úspešného tracku Páslo dievča pávy a majú v zálohe ďalšie novinky, ktoré môžeme čoskoro očakávať.

To Top