Kapely

Hex o poslednej skladbe s Ďuďom, o novembri 1989 aj o špeciálnych koncertoch

Kvalitných hudobných relácii nie je nikdy dosť. V pilotnom diele relácie PREDKECY sa dozviete zaujímavosti zo života Hexákov, ako vznikla posledná skladba a klip, na ktorej sa podieľal Ďuďo, čo robili keď prepukla Nežná revolúcia, ako sa vidia po 30 rokoch a čím budú špeciálne 3 blížiace sa koncerty. Umelcov spovedá ostrieľaný Daniel Očenáš. Celý diel nájdete v článku.

Nová relácia PREDKECY z dielne Predpredaj.sk, prostredníctvom ktorej chce ticketingová spoločnosť priblížiť fanúšikom svet hudobníkov, športovcov či hercov, prichádza s pilotným dielom venovaným slovenskej legende hrajúcej už 30 rokov, kapele HEX

Ak ste si doteraz mysleli, že HEXákov dobre poznáte, prvý diel predkecov vás presvedčí o opaku

Vo videu sa dozviete veľa zaujímavých faktov z ich životov a aj to, čo robil Yxo, keď prepukla Nežná revolúcia, ako spomínajú na Ďuďa a ako vznikla posledná skladba a klip Pridaj sa k nám. So sympatickými HEXákmi si pre vás pokecal skúsený Daniel Očenáš.

Chalani majú za sebou ťažký rok, po strate priateľa a kolegu Ďuďa sa rozhodli venovať jesenné turné v troch slovenských mestách práve jemu. Post speváka v skupine obsadil Peter Šarkan Novák. Na špeciálne koncerty v Bratislave, Žiline a Košiciach, si prizvali aj zaujímavých hostí ako Katka Knechtová, Čeky, Petra Polnišová, Laco Lučenič a kapely IMT Smile, Para, Polemic, Puding pani Elvisovej, Le Payaco, Billy Barman a mnoho ďalších. 

Turné pre Ďuďa je takmer vypredané a na zopár šťastlivcov čakajú ešte posledné miesta na koncerte Vianočný HEX a hostia v Štúdiu L+S.

To Top