High-end slúchadlá Magnat LZR 980 prichadzajú v dvoch elegantných prevedeniach!

0
9
views

Nemecká kvalita za výbornú cenu! Slúchadlá LZR 980 od firmy Magnat práve prichádzajú v dvoch elegantných prevedeniach Titanium a Champanger. Slúchadlá sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a nájdete v nich najčistejšiu meď, pozlátené kontakty a technológiu proti zlomeniu káblov!

Na dizajne týchto výnimočných slúchadiel sa podielala jedna z najznámejších talianskych spoločností zameraná na dizajn s názvom Pininfarina, ktorá existuje už od roku 1930! Slúchadlá disponujú frekvenčným rozsahom  12 – 28000 Hz a výkonom 120 dB. Tieto vlastnosti sa postarajú o vynikajúcu dynamiku, brilantné výšky a nádherné basové línie. Ventilačný systém Air – Tec zaisťuje najkrajšie počúvanie muziky s čistou hlavou.

V balení nájdete okrem slúchadiel LZR 980 aj kvalitné a pevné zipsovacie púzdro, dva kvalitné jack káble (jeden obsahuje ovládanie pre smartfóny) a špeciálny konektor do lietadla. Povrch slúchadiel je z pevného a kvalitného plastu, ktorý znesie aj drsnejšie zaobchádzanie. Výhodou je, že slúchadlá môžete poskladať do kompaktnejšieho tvaru a vložiť ich do špeciálneho púzdra, ktoré sa bez problémov zmestí do akejkoľvek tašky alebo kabelky.

lzr-silver

Vďaka pamäťovej pene, ktorú dopĺňa hnedá brúsená koža sa slúchadlá veľmi dobre nosia a ani pri dlhšom počúvaní netlačia a na hlave pôsobia komfortne a príjemne. Náušníky tak isto na ušiach pôsobia príjemne a veľmi dobre sadnú na ucho.

Zvuk je pri rockovej hudbe vyvážený a všetky hudobné nástroje a vokály sú tam, kde majú byť. Čo sa týka hlasnejšieho počúvania, slúchadlá Magnat LZR 980 Vás nesklamú. Pri najvyššej hlasitosti je hudba stále počúvateľná a čitateľná a slúchadlá neprodukujú žiadne nežiadúce skreslenie. Zvuk sa však nestratí ani pri iných hudobných štýloch, napríklad pri elektronickej hudbe.

– Vyvinuté v Nemecku
– Prémiový dizajn od svetoznámej talianskej dizajnérskej spoločnosti Pininfarina
– Technológia Metal-Core
– Skladateľné pre jednoduchú a bezpečnú prepravu
– Vymeniteľný prémiový plochý kábel
– Hmotnosť len 268 g

So slúchadlami Magnat LZR 980 sa v dave hudobných fajnšmekrov určite nestratíte a pokiaľ si okrem zvuku potrpíte aj na kvalitnom dizajne, tak sú tieto slúchadla tá správna voľba! Jedná sa predsa o vlajkovú loď značky Magnat!